Göz6 yarışma programı Zeyd Gümüştutan kimdir merak edilenler bilgiler

yorumsuz
1.006
Göz6 yarışma programı Zeyd Gümüştutan kimdir merak edilenler bilgiler

İlk bölümü ile 12 Eylül Pazartesi akşamı TV8 ekranlarında  olan Göz6 yarışması ile ilgili haberlerimize devam ediyoruz. Yarışmada 1.bölümü itibariyle dikkat çeken Zeyd Gümüştutan ile ilgili haberimizi sizler için hazırladık..

 

Daha önce Rising Star Türkiye ve İşte Benim Stilim gibi programları sunan ünlü isim Öykü Serter’in sunumunu üstlendiği Göz6 yarışması beklenen uzun sürenin ardından 12 Eylül Pazartesi günü ilk bölümü ile ekranlarda oldu ve dikkatleri üzerine çekti.

Göz6 yarışmasında kazanan 1 kadın ve 1 erkek yarışmacı Survivor 2017’de direkt olarak yer alacak. Yarışmanın öne çıkan isimlerinden bir tanesi ise erkek yarışmacılar arasında yer alan Zeyd Gümüştutan oldu.

Gümüştutan hem kişiliği hem de yarışmadaki performansı ile olduka renkli bir isim olduğunu daha ilk bölümden izleyenlere ve diğer yarışmacılara gösterdi diyebiliriz.

Araba oyununda rakiplerini ekarte ederek Erdi ile birlikte kazanan Zeyd’in sevinci ise görülmeye değerdi.

 

Zeyd Gümüştutan kimdir?

1996 yılında dünyaya gelen Zeyd aslen sporcu. Erkekler evinin en ilginç isimlerinden bir tanesi olarak nitelendirilen Zeyd astral seyahatler yaptığını belirtiyor.

İlk bölümden adına açılan fan hesapları da göze çarpan Zeyd henüz 20 yaşında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.