Göz6 yarışma başvurusu ve seçme yerleri

yorumsuz
356
Göz6 yarışma başvurusu ve seçme yerleri

Göz6 başvurusu ve başvuru formu ile birlikte seçme yerleri tarihleri burada. Göz 6 Kızlar Erkekler yarışmasına katılmak isteyenlere özel derleme.

TV 8 ekranlarında yeni sezonda yayın hayatına merhaba diyen Göz6 yarışması oldukça iddialı bir şekilde başladığı sezona başarılı bir şekilde devam ediyor.

Kızlar ve erkekler grubunun karşılıklı yarıştığı yarışmada kazanan en iyi erkek ve en iyi kadın yarışmacı direk olarak Survivor yarışmasına dahil olacak.

Yarışmanın konsepti geçtiğimiz sezon ekranlara gelen ve sevilen Ütopya yarışmasını hatırlatsa da Göz6 çok daha farklı bir konsept olduğunu göstermeyi başardı.

Performans içeren yarışmaların yer aldığı ve rekabetin daha yüksek düzeyde olduğu Göz 6 yarışmasında hem erkeklerden hem de kızlardan birer şampiyon çıkacak.

Gözaltı evi TV 8 ile yayın hayatına başladıktan sonra birçok insan tarafından severek takip edilmeye devam ediyor. Yarışmaya birçok insan yarışmacı olarak dahil olmanın hayalini kuruyor.

Yarışmanın başvuruları TV 8 resmi başvuru internet adresi üzerinden gerçekleştiriliyor. Başka bir başvuru formu yayımlayan resmi site bulunmuyor.

Başvuru formunda adaylara hangi sporlardan hoşlandıkları, sigara tüketip tüketmediklerini, ciddi herhangi bir hastalık geçirip geçirmediklerini, hangi konularda yetenekli olduklarını ne iş yaptıklarını soran küçük sorular yöneltiliyor.

Yarışmacılar Göz6 yarışmasına katılmak için hangi özelliklerinize güveniyorsunuz, neden seçilmeniz gerektiğini düşünüyorsunuz gibi sorulara özenle yanıt vermeliler.

Güncel seçim yerleri ise şu şekilde;

27.09.2016 İstanbul ATA STÜDYOLARI

Adres: Kemerburgaz Yolu Cad. Ayazağa Mah. No:2 Şişli – Ayazağa

Tel: 0 212 289 29 98

 

 

01.10.2016 İstanbul ATA STÜDYOLARI

Adres: Kemerburgaz Yolu Cad. Ayazağa Mah. No:2 Şişli – Ayazağa

Tel: 0 212 289 29 98

 

 

02.10.2016 İstanbul ATA STÜDYOLARI

Adres: Kemerburgaz Yolu Cad. Ayazağa Mah. No:2 Şişli – Ayazağa

Tel: 0 212 289 29 98

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.