Göz6 Ramazan Kalyoncu kimdir kaç yaşında nereli boyu kilosu

yorumsuz
1.669
Göz6 Ramazan Kalyoncu kimdir kaç yaşında nereli boyu  kilosu

 

TV8 ekranlarında yayınlanan yepyeni bir yarışma ile karşımıza çıkan yarışmacı Ramazan Kalyoncu kimdir sorusunun cevabını vereceğiz bugün sizlere. TV8 yeni yarışması olan gözaltı iddialı isimlerden oluşuyor.Gözaltı yarışmasında Ramazan Kalyoncu kimdir,kaç yaşındadır, boyu, kilosu, mesleği gibi soruların cevabı merak edenler için sayfamızda yer almaktadır.

TV8 ekranlarında gözaltı isimli yepyeni bir yarışma izleyici karşısına çıktı .Survivor 2017 yarışmasında  yer alabilmek için göz altı yarışmasını birincilikle bitirmeyi hedefleyen 8 kadın ve 8 erkek aynı evde yarışmaya başladı. Gözaltı yarışması ile yarışmacılar aynı evde 4 ay boyunca vakit geçirecekler. 24 saat kameralar ile izlenecekler zorlu yarışmanın sonucunda birinci gelen bir kadın adayı ve bir erkek adayı ,2017 Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacaklar gözaltı yarışmasının sunuculuğunu ise Öykü Serter yapıyor.

Ramazan Kalyoncu kimdir ?

26 yaşında olan genç yarışmacımız aslen Rizelidir beş yaşına kadar köyde hayatını sürdüren Ramazan Kar yağınca fitness eğitmeni olduğu için Sportif bir yapıya sahip oldukça iddialı yarışmacılarımız arasında olan Ramazan Kalyoncu’nun Kral lakabı herkes tarafından biliniyor. Dalgalarla savaşarak bu lakabı aldığını ileri süren Ramazan Survivor 2017 için bu yarışmaya kazanacağına oldukça emin görünüyor. yakışıklı ve oldukça iddialı olan Ramazan Kar yağınca yüzme sporu konusunda kendisine sonuna kadar güveniyor. Zorlu yaşam şartlarında oldukça başarılı olduğunu özellikle Zorlu Doğa şartları konusunda deneyimine güvendiğini söyleyen gözaltı evinin adından çok söz ettiren yarışmacıları arasında yer alan Ramazan Kalyoncu rakip tanımıyor.

 

Yaş : 26

Boy : 1.75

Kilo : 80

Meslek . Fitness Eğitmeni

 

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.