Göz6 Orhun Öztürk kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu sevgilisi var mı

yorumsuz
796
Göz6 Orhun Öztürk kimdir nereli kaç yaşında boyu kilosu sevgilisi var mı

 

TV8 ekranlarında yayınlanan yepyeni bir yarışma ile karşımıza çıkan yarışmacı Orhun Öztürk kimdir sorusunun cevabını vereceğiz bugün sizlere. TV8 yeni yarışması olan gözaltı iddialı isimlerden oluşuyor.Gözaltı yarışmasında Orhun Öztürk kimdir,kaç yaşındadır, boyu, kilosu, mesleği gibi soruların cevabı merak edenler için sayfamızda yer almaktadır.

TV8 ekranlarında gözaltı isimli yepyeni bir yarışma izleyici karşısına çıktı .Survivor 2017 yarışmasında  yer alabilmek için göz altı yarışmasını birincilikle bitirmeyi hedefleyen 8 kadın ve 8 erkek aynı evde yarışmaya başladı. Gözaltı yarışması ile yarışmacılar aynı evde 4 ay boyunca vakit geçirecekler. 24 saat kameralar ile izlenecekler zorlu yarışmanın sonucunda birinci gelen bir kadın adayı ve bir erkek adayı ,2017 Survivor yarışmasına katılmaya hak kazanacaklar gözaltı yarışmasının sunuculuğunu ise Öykü Serter yapıyor.

Orhun Öztürk kimdir?

22 yaşındaki yakışıklı yarışmacılar İstanbul’da ailesi ile birlikte hayatını devam ettiriyor sinema ve televizyon öğrencisi olan ve öğrencilik döneminde yarışmaya katılan Orhan Öztürk haksızlık konusunda tahammül edemediğini bu konuda oldukça hassas olduğunu kendisini ya da başkasının haksızlığa uğradığı durumlarda seyirci kalamayacağını söylüyor. Göz altı yarışması için çok da iddialı olmadığını ancak bu deneyimi yaşamak istediğini belirten yarışmacımız Survivor 2017 için iyi bir deneyim yaşayacağına inanıyor .

 

Yaşı : 22

Boy : 179

Kilo : 82

Meslek : Öğrenci

 

 

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.