Göz6 Nesil kimdir kaç yaşında nereli (Nesil biyografisi)

yorumsuz
3.008
Göz6 Nesil kimdir kaç yaşında nereli (Nesil biyografisi)

Göz 6 yarışması Nesil kimdir TV 8 ekranlarında yayınlanan sevilen programda yer alan Nesil hakkında merak edilenleri bir araya getirdik.

Ekranların sevilen yarışması Göz 6’da heyecan devam ediyor. Yarışmanın sevilen ve dikkat çeken isimlerinden birisi olan Nesil kimdir nereli kaç yaşında merak ediliyordu.

Eve yeni dahil olan Nesil eve uyum sağlayabilecek mi yarışmada nasıl bir performans sergileyecek şimdiden  çok merak ediliyor. Eve adapte olmaya çalışan aday Nesil; herkes gibi amacının Survivor’a katılmak olduğunu dile getirdi ve iddialı bir şekilde konuştu.

Gerektiğinde tartışmalara girmekten çekinmeyen bir yapısı olduğunu söyleyen Nesil’in babasının Brezilyalı olduğu biliniyor. Nesil evde ters düştüğü adaylar ile gerekirse tartışacağını söyledi ve genelde sakin olduğunu söyledi.

Kendini oyunlarda kanıtlamak isteyen Nesil, Survivor yarışmasına katılmak için oldukça iddialı bir yarışmacı olduğunu ilk günden gösterdi. Brezilyalı bir babaya sahip olan Nesil’in güzelliği de yarışmayı seyredenlerin dikkatini çekti.

Göz 6 Nesil Kimdir kaç yaşında?

Göz6 yarışmasının yeni yarışmacısı Nesil 24 yaşındadır. 1,76 boyunda olan güzel ve iddialı yarışmacı 60 kilogram ve fit bir görünüme sahip. İddialı isimler arasında yer alacak Nesil şimdiden en çok konuşulan isimler yer arasında bulunamaya başladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.