Göz6 Meltem kimdir kaç yaşında nereli sevgilisi var mı | Meltem Kahraman

yorumsuz
619
Göz6 Meltem kimdir kaç yaşında nereli sevgilisi var mı | Meltem Kahraman

TV8 ekranlarında farklı bir formatta yepyeni bir yarışma karşımıza çıkıyor.Gözaltı yarışmasında adından sıkça söz ettirecek potansiyele sahip yarışmacılardan birisi de Meltem Kahraman oldu. Meltem Kahraman kimdir nerelidir Kaç yaşındadır gibi soruların cevabını sizler için sayfamızda hazırladık.

Survivor 2017 için Birbirleriyle kıyasıya mücadele eden iddialı 8 kadın ve 8 erkek gözaltı evinde ter döküyor.Gözaltı yarışmasında direk hakkında merak edilenleri sizler için derledik. 4 ay boyunca 24 saat kameralar ile izlenecek olan yarışmalar hakkında merak edilen bilgileri sayfamızda bulabilirsiniz .

Meltem Kahraman kimdir

TV8 ekranlarında yayınlanan gözaltı yarışmasında karşımıza çıkan ve adından sıkça söz ettirecek gibi duran yarışmacılardan birisi de Meltem Kahraman oldu. 35 yaşında olan oldukça iddialı ve hırslı yarışmacımız Survivor 2017  yarışmacılarından olabilmek için kıyasıya mücadele edecek .Survivor yarışmalarını yakından takip eden ve kendisi de bu yarışmaya katılarak sınırları zorlamak isteyen yeni insanlarla çok kolay iletişim kurduğunu bu yarışmaya katılabilmek için eşi ve çocuklarından ayrı kalmayı göze aldığını söyleyen Meltem Kahraman güzelliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor .Gözaltı yarışmasına İstanbul’dan katılan evli ve 2 çocuk annesi olan Meltem Hanım ev hanımı olup Almanya’dan 3 yıl önce İstanbul’a yerleşmiş .

 

Yaşı : 35

Boyu : 169

Kilosu : 68

Mesleği : Ev hanımı

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.