Göz6 Meltem elendi mi diskalifiye mi oldu

yorumsuz
1.539
Göz6 Meltem elendi mi diskalifiye mi oldu

Yayına girdiği andan itibaren izleyici tarafından merakla izlenen Göz6 yine bomba gibi önemi ile karşımıza çıktı. Seyirciler yarışmada Meltem diskalifiye oldu mu ?Neden yok gitti mi gibi sorular sormaya başladılar.Programın sunucusu Öykü Meltem hakkında merak edilen detayları Pazartesi günü açıklayacağını söyledi .güzel yarışmacı Meltem’in birçok hareketinin gözaltı kurallarına aykırı olduğundan dolayı uyarılar aldığını hepimiz biliyoruz .Bir Çok Kez yarışmaya sonradan katılmış ve bazı oyunları oyna açılmamıştı.Bu ayrıntılara da düşününce Meltem elendi mi sorusu akıllarda yer ediniyor.

Meltem diskalifiye mi oldu

Güzel yarışmacı gözaltı yarışmasında ailevi nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldı. Eve gelen kocası ve çocukları ile sohbet eden ailesinden haberler alan Meltem daha sonra yarışmalar. Kendi isteğiyle ayrılma kararı aldı kocası Meltem’e zor günler geçirdiğini ve çocukların bakımının tek başına zor olduğunu söyleyince Meltem göz altı evinden ayrılmak zorunda kaldı. Kocasının geleceğini öğrendiği an panik olan ve çocuklarına bir şey olduğunu sanarak tedirginliğe kapılan Meltem gözaltı evine geri dönmeyecek son zamanlarda çıkardığı kavgalar ve agresif hareketleri ile sürekli sorun yaşayan Meltem artık yarışmada yer almayacak.

Göz6 yarışmasının en kavgacı ve agresif tavırlı yarışmacılarından Meltem in çocuklarına ve kocasına kıyamayarak yarışmadan ayrılması izleyicileri merak içerisinde bıraksa da diskalifiye olmaması sevindirdi.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.