Göz6 kim elendi 14 Ekim Pazar SMS eleme sonuçları

yorumsuz
843
Göz6 kim elendi 14 Ekim Pazar SMS eleme sonuçları

Göz6 14 ekim kim elenecek Pazar akşamı SMS sonuçları ve oyun sonuçlarına göre eleme adayları ve elenen kişi haftanın finali hakkında merak ettikleriniz burada.

TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı Göz6 yarışmasında bu hafta kim elenecek heyecan ile merak ediliyor. 14 Ekim tarihinde yapılacak olan haftanın finalinde elenecek isim şimdiden çok merak ediliyor.

Yarışmada Göz6 yarışmacıları birbirlerine karşı mücadele vermeye devam ediyorlar. Eleme gecesi yaşanacak olan yarışmada heyecan dorukta olacak.

7 Ekim günü gerçekleşen elemede yarışmaya veda eden isim Almila oldu. SMS birincisi ise Ecem oldu. Ecem başarısını sürdürürken takım arkadaşı olan Dilek’i de eleme adayı olarak gösterdi.

Bireysellik oyununu kazanan isim ise Filiz oldu. Filiz eleme adayı olarak Almila’yı gösterdi. 7 Ekim günü Almila bu elemede yarışmaya veda etti. Eleme potasında Berna Dilek ve Almila bulunuyordu.

3 yarışmacı arasından en az oyu alan Almila oldu. Berna ve Dilek ise potadan elenmeden çıkmayı başardılar ve yarışmaya devam ediyorlar.

14 Ekim günü yine bir eleme yaşanacak. Kızlar yada erkekler grubundan bir kişi yarışmaya veda edecek. Gruplar ve yarışmacılar için son derece önemli olan yarışmanın sonuçları belli olduğunda burada yer alacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.