Göz6 Filiz Yazıcı kaç yaşında nereli kimdir fotoğrafları

yorumsuz
1.419
Göz6 Filiz Yazıcı kaç yaşında nereli kimdir fotoğrafları

Ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyiciden büyük ilgi gören göz6ı programı yeni bölümleri ile yayınlarına devam ediyor .İzleyiciyi ekran başına kilitleyen gözaltı yarışmasında  boy gösteren isimlerden birisi de Filiz Yazıcıoğlu güzelliğiyle dikkatleri üzerine toplamayı başaran yarışmacımız Filiz Yazıcı kimdir Nerelidir boyu yaşı kilosu hayatı ve biyografisi gibi merak edilen detaylar sizler için haberimizde yer almaktadır .

TV8 ekranlarında yayınlanan yeni yarışma farklı konsepti ile adından sıkça söz ettirecek gibi duruyor. Gözaltı yarışmasının yarışmacıları arasında yer alan Filiz Yazıcı iddialı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı .Kendisi hakkında merak edilen bilgileri sizler için sayfamıza devredeki.

Gözaltı Filiz Yazıcı kimdir

25 yaşında olan güzel yarışmacımız aslen Samsunlu’dur .Plates eğitmenliği yapıyor ve her yaş grubundan öğrencileri mevcut. Step ve aerobik konusunda da Eğitim alan Filiz yazıcı için spor vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Boş zamanlarında bakkal dükkanı olan babasına yardımcı olduğunu söyleyen güzel yarışmacımız gözaltı yarışmasına çıkarak Survivor’a katılmayı amaçlıyor. Enerjik ve güler yüzlü halleri ile pozitif enerji saçan Filiz uyumlu bir yapısı olduğunu ama evde nasıl bir karaktere görüneceğini bilemediğiniz söylüyor .Filiz Yazıcı Survivor’da olmak istediğini ve gözaltı yarışmasının en iyi kadın yarışmacısı olarak Survivor’a katılmak istiyorum Cümlelerini söyledi .

Filiz Yazıcı Özellikleri

Yaş : 25

Boy : 1.68

Kilo : 59

Meslek : Pilates Eğitmeni

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.