Göz 6 SMS sıralaması 7 Ekim kim elendi kim birinci oldu

yorumsuz
3.516
Göz 6 SMS sıralaması 7 Ekim  kim elendi kim birinci oldu

Göz6 7 Ekim sms sonuçları ve sıralaması ile birlikte dün kim elendi kim birinci oldu yarışmaların ve smslerin merak ettiğiniz sonuçlarını bir araya getirdik.

Haftanın finalinde Göz6 yarışmasında heyecan doruğa çıktı. SMS sıralamasının açıklandığı yarışmada halk oylaması neticesinde kim nasıl bir potansiyele sahip haftanın finalinde bir kez daha göz önüne serildi.

Bu haftanın kazanını kim olacak, kim hayal kırıklığına uğradı merak ediliyordu. Kimin ismi elenme adayı olarak verilecek eleme oyununu kim kazanacak gibi sorular 7 Ekim gecesi yanıt buldu.

Göz6 yarışmasında hafta boyunca oynanan oyunlar ile birlikte sms ve halk oylaması büyük önem taşıyor. SMS birincisi eleme potasına bir kişiyi ekleme hakkı kazanıyor.

Bu hafta SMS’in sıralaması şu şekilde oldu
1-ECEM

2- DİLEK

3- BERNA

4- ALMİLA

şeklinde oldu. Sıralamanın bu şekilde olmasının ardından kızlar veya erkekler evinden elenecek kişi de açıklandı. Yarışmada bu haftanın eleneni sevilen yarışmacı Almila oldu. 7 Ekim günü Almila Göz6 yarışmasına ve yarışma ile ilgili hayallerine veda etti.

Bireysel dokunulmazlıkğı kazanan isim Filiz oldu. SMS birincisi ise Ecem olarak açıklandı. Eleme potasına Almila ile birlikte giren Berna elenmeden bu haftayı geçmeyi başardı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.