Göz 6 evi nerede çekimler nerede yapılıyor?

yorumsuz
1.136
Göz 6 evi nerede çekimler nerede yapılıyor?

Göz 6 evi stüdyosu nerede çekimler nerede yapılıyor biliniyor mu merak ediliyordu. Yarışma programının çekiminin yapıldığı yer  ve daha fazlası burada!

Türkiye’de TV 8 ekranlarında yeni yayın hayatına başlayan Göz 6 yarışma programı yayınlandığı ilk günden itibaren seyirci tarafından ilgi gören bir program olmayı başardı.

Kızlar ve erkeklerin birbirlerine karşı yarıştıkları Göz 6 programının nerede çekildiği, çekimlerin hangi evde nerede yapıldığı da seyirciler tarafından merak edilenler arasında yer aldı.

Basında yer alan iddialara göre; Göz 6 evi İstanbul Beylikdüzü’nde yer alıyor. Göz 6 konseptine özel olarak dizayn ve dekore edilmiş iki adet villa kompleksinin çekimler için kullanıldığı konuşuluyor.

Yarışmanın gerçekleştirildiği evde yarışmacılar çeşitli oyunlar oynayarak yaşamlarını sürdürüyorlar. Yarışmacılar kendi yiyeceklerini ve çeşitli imkanları yarışmalar neticesinde kazanarak elde ediyorlar.

Oldukça farklı bir formata sahip olan Göz 6 yarışması TV 8 ekranlarında bir haftayı geride bıraktı ve ilk hafta itibariyle oldukça büyük bir beğeni kazanmayı başardı.

Oyunda yarışmayı kazanamayan taraf çeşitli şekillerde imkanlardan mahrum kalmaya devam ediyor. Yarışma kazanamayan taraf kimi zaman aç dahi kalabiliyor.

8 kadın ve 8 erkeğin katılımıyla gerçekleşen yarışma Göz 6 yeni sezonun en iddialı projelerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Yarışma süresince yarışmacılar şampiyonluk için mücadele verecekler.

Yarışmanın kazananları ise Survivor 2017 yarışmasına doğrudan katılım hakkı kazanacaklar. Programın birincisine ise büyük bir ödül var.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 14 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.