Gelinim Sensin yarışmacıları kimler gelin ve damat adayları kimdir?

yorumsuz
762
Gelinim Sensin yarışmacıları kimler gelin ve damat adayları kimdir?

Gelinim Sensin yarışmacıları gelin ve damat adayları tanıtımları burada! Yeni sezonda yeni bir izdivaç programı gelin ve damat adayları ile birlikte kaynanalar işte merak edilen o isimler!

Türk televizyonlarında yeni bir izdivaç programı başlıyor. Gelinim Sensin televizyon programı çok yakında ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Farklı formatı ile ön plana çıkacak olan gelinim sensin programında damat annelerinin rolü oldukça büyük.

Damatlar, gelinler ve damat annelerinin yer alacağı yarışmada en zor durumda damatlar kalacak gibi görünüyor. Annelerinin fikirlerine ne ölçüde riayet edecekler, anneler ne kadar etkili olacak olaylara karışacaklar mı şimdiden merak ediliyor.

Gelin ve damat adaylarının birbirlerini tanımaya çalışacağı ve bir yola girmeye hazırlanacağı evlilik programında damat annelerinin fikirleri de büyük önem taşıyacak.

Çünkü programda damat anneleri de yer alıyor ve damat anneleri oğulları için en hayırlı kısmeti seçmeye çalışacaklar. Oğullarının istediği gelin adaylarını beğenmeyen damat anneleri neler yapacak şimdiden merak ediliyor.

Gelinim Sensin programında damat anneleri seçtikleri gelin adayları ile oğullarını bir araya getirecekler. Oğullarına seçenekleri sunacak olan damat anneleri sundukları seçenek şayet beğenilmezse neler yapacak anne oğul tartışmaları bu programda olacak mı seyirci bunu merak ediyor.

Gelinim Sensin isimli merak edilen ve başarılı olması beklenen televizyon programı Türkiye’nin en prestijli televizyon kanallarından birisi olan FOX TV ekranlarında başlayacak.

Program için başvurular halen devam ediyor ve gelin adayları ile birlikte damat adayları henüz açıklanmadı. İsimler açıklanır açıklanmaz burada yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.