Gelinim Sensin Esra  kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

yorumsuz
744
Gelinim Sensin Esra  kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

FOX TV ekranlarında Gelinim Sensin yarışmasında gelin adaylarından Esra  kaç yaşında nereli hayatı hakkında merak edilen detayları bir araya getirdik.

Türkiye’nin en çok tercih edilen izdivaç programlarından birisi olan Gelinim Sensin programında gelin adaylarından birisi de Esra  oldu. Esra  güzelliği ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Esra henüz 22 yaşında ve konservatuarda okuyor. Sanata olan ilgisi küçük yaşlara dayanan gelin adayı başarılı bir çello sanatçısı olarak çevresinde tanınıyor.

Evlendikten sonra da sanat ile arasına mesafe koymamak isteyen ve sanat hayatına devam etmek istediğini belirten gelin adayı Esra’nın bir başka karakteristik özelliği ise her işini kendisi halletmek istemesi olarak ön plana çıkıyor.

Maddi durumların evlilik için önemli husus olamayacağını düşünen gelin adayı Esra, maddiyattan etkilenen yada etkisi altında kalan birisi değil ve kişilerin duygu ve düşüncelerine çok önem veriyor.

Duru bir güzelliği bulunan yarışmacı Gelinim Sensin’in Esra’sı hayatının aşkını bu programda arıyor. FOX TV ekranlarında hafta içi hergün yayınlanmakta olan programda dikkat çeken isimler arasında yer alıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 8 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.