Gelinim Sensin Başvuru Formu nasıl doldurulur?

yorumsuz
339
Gelinim Sensin Başvuru Formu nasıl doldurulur?

Gelinim Sensin başvuru sayfası ve başvuru formu nasıl doldurulur? Yeni izdivaç programı Gelinim Sensin başvuruları başladı. İşte başvurular hakkında ayrıntılar!

Eylül ayında FOX TV ekranlarında yayın hayatına start vermeye hazırlanan Gelinim Sensin programına başvurular başladı. Çok yoğun şekilde başvurulara ilgi olduğu bilinen programa nasıl başvuru yapılır merak ediliyor.

FOX TV internet sitesi üzerinden Gelinim Sensin isimli izdivaç programına başvurular kabul edilmektedir. Gelinim Sensin isimli televizyon programı için 2 farklı başvuru bulunuyor.

Gelin adayları kendileri için başvuru yaparken; damat adayları ise hem kendileri hem de anneleri için başvuru yapıyorlar. Yarışmanın formatında damat annesi önemli bir yer kaplıyor.

İsminden de belli olduğu üzere Gelinim Sensin programında ana aktörlerden birisi Damat Annesi olacak. Damat annesi gelin adayı hakkında yorumlar yapabilecek ve oğlunu yönlendirebilecek.

FOX TV resmi internet adresi üzerinden başlatılan başvurularda kişilerden bazı karakter özelliklerini paylaşması isteniyor. Kendinizde sevdiğiniz özellikler, televizyon tecrübeniz var mı, bu yarışma için sizi neden seçmeliyiz gibi soruların yer aldığı başvuru formunu doldurarak yarışmaya başvurabilirsiniz.

Gelin adayında yada damat adayında aradığınız özellikler nelerdir, sizin için aile ile anlaşması önemli midir, gelin adayının sizi aldattığını öğrenirseniz ilk tepkiniz ne olur, eşinizin ailesine iç güveysi gider misiniz, aileniz evleneceğiniz kişiyi onaylamazsa ne yaparsınız gibi sizi tanımaya yönelik sorular yer alıyor.

Başvuru formundaki bu sorulara verilen cevaplara göre damat yada gelin adayının oluşan karakteri değerlendirildikten sonra yarışma için onaylanma süreci gerçekleşecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.