Gelinim Sensin 10 Ekim yeni gelen gelin adayı kim olacak

yorumsuz
530
Gelinim Sensin 10 Ekim yeni gelen gelin adayı kim olacak

Gelinim Sensin programına yeni gelen gelin adayı kim olacak FOX TV ekranlarında sevilen izdivaç programında elenen 7 ekim günü belli oldu. Peki yeni gelen isim kim olacak.

Ekranların yeni izdivaç programında 7 ekim günü yayınlanan son bölüm ile elenen isim belli oldu. Elenen isim annelerin vermiş olduğu karar ile Özlem oldu.

Gelin adayları ilk hafta eleme olmasını beklemediklerini dile getirdiler fakat arkadaşları Özlem yarışmaya veda eden ilk gelin adayı oldu. Yarışmada elemelerde tek belirleyici unsurun damat anneleri olması dikkat çekiyor.

Damat adaylarını yönlendiren ve onlarla birlikte düşünen hareket eden anneler kendilerine gelin arıyorlar. Damat adayları bir gelin adayında ısrar etse dahi annelerin vermiş olduğu kararın önüne geçilemiyor.

Kaynanaların son derece büyük bir öneme sahip olduğu Gelinim Sensin yarışmasında ilk elenen isim tüm kaynana adaylarının gitsin dediği tek kişi olan Özlem oldu.

Özlem yarışmada kaynana adaylarının kararı ile gönderilmiş oldu. Peki eve yeni isim nasıl gelecek?

Her hafta Cuma günü yapılan elemenin ardından Pazartesi günü bir gelin adayı eve gelecek. Fakat eve gelecek olan gelin adayı için de kararı kaynana adayları verecekler.

Birden fazla eve gelmek isteyen gelin adayı arasından kaynana adaylarının oyları ile seçilecek olan bir gelin adayı Pazartesi günü yeni bölümde yarışmaya dahil olacak.

Yeni gelin adayı yarışmaya dahil olduğunda dizibolumu.org adresinde merak ettiğiniz bilgilere erişebileceksiniz.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.