Gardırop Savaşları Başvurusu şartları formu ayrıntıları

yorumsuz
1.111
Gardırop Savaşları Başvurusu şartları formu ayrıntıları

FOX TV’nin sevilen programı Gardırop Savaşları başvurusu nasıl yapılır, tarz ve stilin ön plana çıktığı Gardırop Savaşları başvuru şartları neler, işte ayrıntılar.

Türkiye’nin en başarılı gündüz kuşağı programlarından birisi olan Gardırop Savaşları çok büyük bir seyirci kitlesine sahip ve başarılı bir şekilde ekranlara gelmeye devam ediyor.

Durum böyle olunca çok sayıda insan yarışmada yer alarak tarzını ve stilini jüri üyelerinin karşısında sergilemenin hayalini kuruyor. Oldukça eğlenceli bir yarışma olan Gardırop Savaşları için başvuru nasıl yapılır merak ediliyor.

Sekiz yarışmacı özel hazırlanan bir villa evde sürekli değişen konseptlere ayak uydurmaya çalışıyorlar. Her gün yeni bir konsept için yeni bir alışveriş macerası yaşayan yarışmacılar haftanın sonunda yapılan değerlendirme ile eleniyor yada ödül kazanıyorlar.

Hafta içi her gün ekranlara FOX TV ile gelmekte olan başarılı televizyon programı Gardırop Savaşları’nda Gül Gölge Saygı, Raşit Bağzıbağlı ve Ayşe Brav jüri olarak yer alıyorlar.

Gardırop Savaşları yarışmacısı olmak isteyen kişiler için herhangi bir şart sınırlama bulunmuyor. Yarışmanın başvuru formunu doldurmanız gerekli ve yeterli oluyor.

Fox TV resmi internet adresi üzerinden yayınlanan başvuru formunu doldurmanız gerekiyor. Başvuru formunda başvuran kişiyi tanımaya yönelik sorular bulunuyor.

İlgili formu dolduran yarışmacı adayları forma 1 adet fotoğraflarını da ekleyerek başvurularını tamamlayabilirler. Başvuru formuna yazılan iletişim adresleri ve numaraları hususunda dikkatli olmanız gerekmektedir. Kabul edilmeniz halinde bu iletişim yolları ile size ulaşacaklar.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.