Gardırop Savaşları 30 Eylül haftanın finalinde kim elendi?

yorumsuz
852
Gardırop Savaşları 30 Eylül haftanın finalinde kim elendi?

Gardırop Savaşları 30 Eylül sonuçları kim elendi ve kim birinci olacak merak edilenler burada. İşte kızların moda ve tarzlarının yarışında haftanın kazananı ve kaybedeni kimler olacak?

30 Eylül Cuma ile Gardırop Savaşları saat 12.45’te yeni bölümü ile ekranlarda olmaya devam ediyor. Peki bugünün konsepti ne oldu, Cuma gününün önemini bilen yarışmacılar kıyasıya yarışıyorlar.

30 Eylül Cuma Konsepti ne?

30 Eylül Cuma günü için belirlenen konsept puantiye oldu. Yarışmacılar puantiyeli kıyafetler aradılar. Güzel yarışmacıların kıyasıya mücadelesi ekranlara gelirken; eleme heyecanı da yaşanıyor.

Bir kişinin veda edeceği yarışmaca Cuma gününün gerginliği biliniyor. Yarışmada acaba Su, Aycan ve Gizem üçlüsünden herhangi birisi elenecek mi çok merak ediliyor.

Aycan, Su ve Gizem yarışmanın en başından beri Gardırop Savaşları’nda yer alıyorlar. Bugün oldukça önemli bir eleme yaşanacak. Acaba bu üçlüden birisi elenecek mi çok merak ediliyor.

Gardırop Savaşları’nda yayınlanan tanıtım videosunda Su’nun 49 puanı olduğu açıklanıyor ve yarışmada Su elendi mi çok büyük bir merak uyandırıldı. Su’yun bu Cuma yeni bölüm ile veda edeceği konuşuluyor. Gardırop Savaşları sonuçları yine burada yer alacak fakat söylentiler Su’yun elendiği yönünde oluyor.

Tanıtım videosunda konsepti kabul edilmeyen yarışmacılar da bulunuyor. Su 49 puan, Kamer 50 puan açıklaması yine tanıtım videosunda en çok dikkat çeken oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.