Gardırop Savaşları 10 Ekim Puanlama Sonuçları Konsepti

yorumsuz
639
Gardırop Savaşları 10 Ekim Puanlama Sonuçları Konsepti

Gardırop Savaşları 10 Ekim sonuçları kim kaç puan aldı ve günün konsepti neydi merak edenlere kaçıranlara 10 ekimin genel özeti dizibolumu.org adresinde ayrıntıları ile yer alıyor.

10 Ekim Pazartesi günü FOX TV ekranlarında yeni bölümü ile yer alan Gardırop Savaşları’nda günün konsepti ve puanlama sonuçları merak ediliyordu.

Yarışmanın başarılı isimleri konsepte uygun alışveriş yapmak için adeta zaman ile yarıştılar. 10 Ekim gününün konsepti Gökkuşağı Renkleri ile siyah kombini yapmaya çalıştılar.

Yarışma içerisinde birbirlerinin kıyafetlerini yorumlayan yarışmacılar arasından Su, Gizem’in yaptığı kombini beğenmediğini, Özlem’in kombini ise o bir mayo diyerek eleştirdi.

Birbirinden şık kıyafet kombinlerinin hazırlandığı Gardırop Savaşları’nda yarışmacıların kararsızlıkları ve tercihleri seyircilere eğlenceli anlar yaşatırken jürilerin yaptığı yorumlar ise katkı vermeye devam etti.

Yarışmada geçen sezondan hatırladığımız Aycan, Gizem ve Su’yun mücadelesi devam ediyor. Ekranların sevilen yüzleri olmayı başaran 3 yarışmacı Gardırop Savaşları’nın en iddialı isimleri arasında bulunuyor.

Gardırop Savaşları 10 Ekim Konsepti

10 Ekim günü yapılacak olan konsept jüri tarafından Gökkuşağı olarak belirlendi. Gökkuşağı renklerinden oluşacak bir kombin yapmaya çalışacak olan yarışmacılar oldukça zorlandılar.

FOX TV ekranlarında yayınlanan programın ilk gün sonuçları birazdan burada yer alacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.