Fox Tv Gelinim Sensin Sunucusu Ebru Akel kimdir hakkında bilgiler

yorumsuz
519
Fox Tv Gelinim Sensin Sunucusu Ebru Akel kimdir hakkında bilgiler

Son dönemlere damgasını vuran formatlar arasında yer alan evlilik programlarına bir yenisi daha ekleniyor. Yakında Fox Tv ekranlarında başlayacak olan Gelinim Sensin programının sunumunu Ebru Akel üstlenecek. Ebru Akel ile ilgili haberimiz sizlerle..

 

Esra Erol ile İzdivaç, Zuhal Topal ile İzdivaç, Evleneceksen Gel gibi programların ardından Aşk Kafe, Kısmetse Olur gibi programlar izleyenlerin karşısında olmuştu. İzdivaç programlarının son halkası ise Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya hazırlanan Gelinim Sensin programı oldu.

Geçtiğimiz dönemlerin en çok takip edilen programlarından olan Gelinim Olur Musun? Programına format olarak oldukça yakın olacak Gelinim Sensin programı ile ilgili haberlerimizi sizler için hazırlamaya devam ediyoruz. Programın sunumunu üstlenen Ebru Akel’in hayatı ile ilgili bilgiler hazırladık.

Ebru Akel kimdir?

1 Mart 1976 tarihinde dünyaya gelen Ebru Akel İzmir doğumludur. Dizi oyuncusu ve Tv sunucusu olan Ebru Akel ailesinin üçüncü kızıdır. Yedi yaşında bale eğitimi alan Ebru Akel 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Bale bölümünden mezun olmuştur.

6 yıl piyano solfej eğitimi de alan Akel, Deniz Akel’in de isteğiyle show dünyasına katılır. 2001 yılında Kadir İnanır’ın başrollerinde oynadığı Kumsaldaki İzler dizisinde rol alan Ebru Akel 2003 ile 2008 yılları arasında Can Ateş ile aşk yaşadı ve daha sonra ayrıldı. Kariyerinde bir çok başarı olan Akel son olarak Bu Tarz Benim programını sundu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.