Familya dizisi nerede çekiliyor çekilen kasaba nerede?

yorumsuz
619
Familya dizisi nerede çekiliyor çekilen kasaba nerede?

Fox Tv ekranlarının yeni dizileri arasında yer alan başrollerinde ise Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Şükran Ovalı gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisinde heyecan devam ediyor. Dizinin çekildiği Güneşdağ kasabası nerede sorusunun cevabı haberimizde..

 

Her Salı akşamı ekranlarda olmaya devam eden ve her bölümü merakla takip edilen Familya dizisinde heyecan devam ediyor. Uğur Yücel, Erkan Kolçak Köstendil, Bülent Emrah Parlak, Cansu Tosun ve Şükran Ovalı gibi isimlerin yer aldığı Familya dizisi yayınlanan bölümleriyle büyük beğeni topladı.

Familya dizisi nerede çekiliyor?

Dizinin çekildiği Güneşdağ kasabası ile ilgili dizinin yapım şirketinden açıklama geldi. Dizinin başında yapılan açıklamada, “Güneşdağ kurmaca bir kasabadır. Ege ya da Marmara kıyılarından birisinde olduğu varsayılmaktadır. Gerçek kurum ve kişilerle hiçbir ilgimiz yoktur.” Açıklaması yapıldı. Dizinin çekildiği yer ise Ayvalık ve Cunda adası.

Familya 2.bölüm özeti:

Familya’nın son halkası olan Ateş’in gelişi herkesin şaşırmasına neden olur. Ailesini yeniden birleştirmek isteyen Yaşar’ın işleri de istediği gibi olmaz. Çocukların tanıma ve kendini onlara affettirme hislerinin arasında sıkışan Yaşar bey ailesini kazanmak için elinden geleni yapar.

Casim’in rant mücadelesi de giderek büyümeye devam eder. Aileyi mercek altına almaya devam eden Casim hırslarıyla bir açık aramaya devam eder. Yaşar Bey’in ise umudu tükenmemektedir. Suların durulduğu an onu büyük bir sürpriz beklemektedir!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.