Familya 3.bölüm fragmanı: Toprak ve Ezgi’nin aşkı 4 Ekim Salı

yorumsuz
379
Familya 3.bölüm fragmanı: Toprak ve Ezgi’nin aşkı 4 Ekim Salı

Familya 3.bölüm fragmanı yayınlandı. 2 tane tanıtım videosu yayınlanan Familya dizisinin yeni bölümünde aşklar ve kişilerin ilişkilerinin çatışmaları var.

Yeni bölümde özellikle Toprak ve Ezgi arasında yaşanan tartışmalar ve ikilinin arasında yaşananlar dikkat çekecek. Dizinin önemli karakterlerinden birisi olan Toprak, Ezgi ve aşkı için adeta çabalıyor.

Öte yandan diğer kardeşlerinde gönül işleri pek yolunda gidiyor denilemez. Ayrıca ev içerisinde cici anneye karşı çocukların mücadelesi devam edecek. Cici anne olmanın kolay olmayacağı bir evde verilen mücadele geçtiğimiz bölümde dikkat çekmişti.

Familya dizisinin konusu ve hikayesi seyircilerin dikkatini çekmeyi başardı. Türkiye – Senegal maçında İlhan Mansız’ın attığı golle herkes büyük bir sevinç yaşarken parçalanan Beyoğlu ailesinin baba Yaşar Beyoğlu’nun aldığı bir karar ile aileyi bir araya toparlamaya karar verir.

Uğur Yücel tarafından hayat verilen baba Yaşar Beyoğlu’nun muzip fikri ile aile bir araya toplanacak. Ailenin bir araya toplandıktan sonra yaşanan maceralar ise herkesi eğlendirecek.

Sıcak bir aile ve eğlence dizisi olan Familya dizisi yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgi gördü. Salı akşamları FOX TV ekranlarında yayınlanmaya devam eden dizi saat 20.00’da yeni bölümü ile ekranlardaki yerini alıyor.

Familya dizisinde Ateş’in gelmesi ailede şok etkisi yaratacak. Yaşar’ın planları pekte istediği gibi gitmese de çocuklarını bir araya getirmeyi başardı. Ailesini yeniden kazanmak isteyen Yaşar yeni bölümde bunun için çabalayacak.

Familya 3.bölüm 2.fragmanı 4 Ekim

 

http://https://youtu.be/x5hRyvVKCUw

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.