Evleneceksen Gel Solmaz ve Nurullah ilişkisi son durum neden ayrıldılar 10 Ekim

yorumsuz
3.682
Evleneceksen Gel Solmaz ve Nurullah ilişkisi son durum neden ayrıldılar 10 Ekim

Evleneceksen Gel yarışmasında Solmaz ile Nurullah bugün yüzleşti. 10 Ekim günü yaşanan yüzleşmede Solmaz ile Nurullah arasındaki ilişki sona erdi.

İzdivaç programında Nurullah, Solmaz’a ısrar etmesine rağmen, Solmaz onu dinlemedi ve Seda Sayan Solmaz’a sordu. Aranızdaki ilişki bitti mi diye sordu ve Solmaz bitti abla dedi.

Nurullah ise kendisini savundu ve Solmaz’ı suçladı ve yeniden talip arayacağını söyledi. Nurullah kimseyi kırmadan konuştuğunu söyledi ve ilişkinin bu şekilde bitmesinden memnun olmadığını dile getirdi.

Show TV ekranlarında yayınlanan Evleneceksen Gel izdivaç programında, Solmaz ile Nurullah arasındaki çatlaklar gittikçe büyüdü ve bir aşk daha sona erdi.

Türkiye’nin en çok takip edilen izdivaç programlarından birisi olan Evleneceksen Gel’de Solmaz ile Nurullah ilişkisi sona erdi. Nurullah bir türlü Solmaz’ı birlikte olmaya ve devam etmeye ikna edemedi.

Solmaz’ın tavrını eleştiren Nurullah, ben kimseyi kırmadım kimseye kötü bir söz söylemedim ama sen yarın yine bu koltukta oturacaksın Solmaz dedi.

Show TV ekranlarında Evleneceksen Gel programı öğleden sonra ekranlara geliyor. Seda Sayan ve Uğur Arslan’ın renkli sunumu ile ekranlara gelen Evleneceksen Gel izdivaç programında heyecan devam ediyor.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.