Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler oldu, Solmaz’ın talibi kim?

yorumsuz
344
Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler oldu, Solmaz’ın talibi kim?

Show TV Ekranlarının sevilen izdivaç programı, Evleneceksen Gel sürprizlerle devam ediyor. Bu günkü sürpriz Maskeli talip idi, Maskeli damat adayı Solmaz’a talip oldu. Kaan ve Nurullah arasında git gellerle inişli çıkışlı bir ilişki yaşayan Solmaz yeni talibini kabul edecek mi? Maskeli talip maskesini açacak mı? Detaylar burada!

Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe yayınlanan  yeni bölümde Solmaz’ın maskeli talibi olay oldu.  Kaan ve Nurullah’ın uzatmalı sevgilisi Solmaz’ın talibi kim? Sesi tanıdık olan talip kim olabilir? Kaan ve Nurullah’tan ayrılan Solmaz’ın yeni arayışlar içinde mi?

 

Show Tv Evleneceksen Gel yeni bölümde yaşananlar çok konuşulacak, sesi tanıdık gelen gizemli talip kim olabilir? Yüzünü göstermek istemeyen maskeli talip kim, Solmaz’ın sulak yerde yetişmiş dediği damat adayı haftaya yüzünü gösterecek mi? Merak edilenlere yanıt Solmaz’ın talibinden geldi, haftaya belki yüzünü göstereceğini söyleyen adaya Solmaz’ın tavrı oldukça cıvıktı!

Evleneceksen Gel 9 Şubat Perşembe neler yaşandı?

Maskeli Talip İşi Biliyor!

Solmaz’ın yeni talibi ” Seni burada ağlatan üzen Nurullah ve Kaan oldu ” dedi, Onların papatya falı gibi seviyor sevmiyor yaptığını dile getiren maskeli talip kendisinin papatyayı Solmaz’a vereceğini dile getirdi. Solmaz’ın kendisine evet demesi halinde kimsenin karışamayacağını belirten maskeli talip Solmaz’ın maskeyi çıkar ısrarına karşı haftaya maskeyi çıkaracağını belirtti. Maskeli talip 27 yaşında!

16508063_993093244159011_644659789594092339_n

Maskeli ile Nurullah Tartıştı

Zeybek oynamak için sahneye atlayan Nurullah’ın oyunu stüdyodakilerden alkış aldı. Nurullah maskeli talibin kendisi hakkında şöyle böyle dediğini söyledi kendisinin efe olduğunu ve kendisini susturamayacağını söyledi. Maskeli talip ise bende yiğidim sen merak etme dedi ve Solmaz’ın kendisine evet demesi halinde kimsenin kılına zarar veremeyeceğini belirtti.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Şubat 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.