Esra Erol’da İzdivaç programı bitiyor mu?

yorumsuz
104
Esra Erol’da İzdivaç programı bitiyor mu?

ATV ekranlarında yayın hayatına devam eden Esra Erol’da İzdivaç programı ile ilgili önemli gelişmeler yaşanıyor. Özellikle son yaşananlar ve Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un yaptığı açıklamaların ardından Esra Erol açıklamalarda bulundu. İşte detaylar..

 

Hafta içi her gün yeni bölümleriyle ATV ekranlarında yayınlanan ve her yeni bölümü ile çiftleri evlendirmeye devam eden Esra Erol’da İzdivaç programından final kararı geldi. Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş’un evlilik programları ile ilgili yaptığı açıklamanın ardından Esra Erol da canlı yayında programını bitireceğini açıkladı.

Çok yorulduğunu ve bu çamurla daha fazla program yapamayacağını açıklayan Esra Erol gözyaşları içerisinde programı bitireceğini açıkladı.

 

Esra Erol açıklamalarında, “Ben artık pes ettim. bu kadar söylüyorum. Sezon sonuna kadar Allah’ın izniyle yapıcam, ondan sonra… Ben onursuz bir insan değilim! Ben o haberlerin, o karelerin içerisinde olmak isteyen biri değilim. Benim onurum, benim gururum, benim vicdanım, benim şerefim, yaptığım her şeyden çok daha önemli. Çünkü ben babamdan bunu öğrendim.

Kazanacağım paradan daha da önemli. Ben onursuz bir insan değilim. Benim şerefim, benim onurum her şeyden daha önemli. Ben babamdan böyle öğrendim çünkü. Yok artık! Bir yerlerde çamur varsa o çamur ise size de bulaşıyor. Ben o çamurla yaşayamam.” İfadelerini kullandı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.