Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42.bölüm fragmanı 43.bölüm tüyoları

yorumsuz
525
Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 42.bölüm fragmanı 43.bölüm tüyoları

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde heyecan tüm hızıyla devam ediyor! Yeni sezon ilk bölümü ile geçtiğimiz hafta karşımızda olan fenomen dizinin 42.bölüm fragmanı ve haberimizin detayları şu şekilde..

 

Başrollerinde Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Sanem Çelik gibi isimlerin yer aldığı ve her Salı akşamı hayranlarının karşısında olmaya devam eden Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ilk bölümü olan 41.bölümü ile 4 Ekim Salı akşamı yayınlandı.

Yayınlanan yeni bölüm yeni sezonun da ne kadar güzel ve heyecanlı geçeceğinin sinyallerini verdi. 11 Ekim Salı akşamı 41.bölümü ile ekranlarda olacak Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde geçtiğimiz hafta yaşanan gelişmeler ise şu şekildeydi;

41.bölüm özeti:

Meryem ve Hızır’ın aşkı başlarına gelen son olayla bir kez daha sarsar. Çakırbeyli çifti düşmanlarının yapmak istediklerinin aksine her felaketten sonra daha sıkı sarılırlar birbirlerine. Aile biraz olsun nefes alınca İlyas Çakırbeyli ve Esra’nın yarım kalan evlilik meselesini halletmek için start verilir.

Hızır’ın eski aşkı Ceylan’ın ortaya çıkmasının ardından en büyük tehdit bu olur. Birbirlerinin arkasından iş çevirmekten geri durmayan masa üyeleri ise bu kez ortak bir hedef için bir arada hareket etme kararı alırlar.

Hainlerin cezası kesilirken Alparslan’ın büyük sırrı ise ortaya çıkmak üzeredir! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 11 Ekim Salı akşamı ATV’de!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.