Eşkıya Dünyaya Hükümdar (EDHO) yeni sezon ne zaman başlayacak?

yorumsuz
459
Eşkıya Dünyaya Hükümdar (EDHO) yeni sezon ne zaman başlayacak?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezon ne zaman başlayacak belli oldu mu merak ediliyor. Başarılı dizi ATV ekranlarında geçen yıla damgasını vurdu.

Basında Kurtlar Vadisi Pusu dizisine rakip olarak gösterilen dizinin başrollerinde eski Kurtlar Vadisi oyuncusu Oktay Kaynarca’nın yer alması da büyük ses getirmişti.

Geçtiğimiz sezon reytinglerde başarı yakalayan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinin yeni sezonu ne zaman başlayacak seyircileri tarafından merak ediliyor.

Dizilerin yeni sezonlarının başlamasına rağmen henüz Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz isimli dizinin başlamamış olması akıllara dizi bitti mi final mi yaptı sorularının gelmesine neden oldu.

En çok sorulan sorular arasında yer alan Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak hususu yanıt buldu. Dizinin yeni bölümü ile 4 Ekim günü ekranlarda olması bekleniyor.

Dizinin yeni sezonunda ihanetler, aksiyon dolu sahneler ve aşk yer almaya devam edecek. Oktay Kaynarca’nın hayat verdiği Hızır Çakırbeyli yeni sezonda hesap sormaya devam edecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.