Esaretin Bedeli dizi konusu oyuncu kadrosu karakter isimleri

yorumsuz
439
Esaretin Bedeli dizi konusu oyuncu kadrosu karakter isimleri

Yeni proje Esaretin Bedeli dizisi ayrıntıları açıklanmaya başlandı. Engin Akyürek’in başrolde yer alacağı belirtilen projenin bilinen detaylarını derledik.

Türkiye’nin iddialı projeleri arasına bir yenisi daha ekleniyor. Esaretin Bedeli ismini taşıyan dizi projesi hayata geçirilecek. Dizinin başrolünde yer alacak isim ise Kara Para Aşk dizisinden sonra bir süredir ekranlarda yer almayan Engin Akyürek oldu.

 

Yeni projede Engin Akyürek’in başrolü paylaşacağı isim henüz kesinleşmese de Serenay Sarıkaya’nın bu proje içerisinde yer alması bekleniyor.

Engin Akyürek’in dizi senaryosunu okudu ve rolünü beğendiği yapım şirketi ile anlaştığı basında yer alan iddialar arasında dikkat çekti. Serenay Sarıkaya ile ise henüz anlaşmanın gerçekleşmediği biliniyor.

Elif Usman Ergüden tarafından yazıldığı belirtilen Esaretin Bedeli dizi senaryosunu Serenay Sarıkaya okumak istedi. İddialara göre senaryoyu okuduktan sonra güzel oyuncu kararını verecek.

Dizinin oyuncu çalışmaları devam ettiği için henüz oyuncu kadrosu ve karakter isimleri bilinmiyor. Dizide yer alacağı konuşulan henüz sadece 2 isim var.

Engin Akyürek’in hayat vereceği karakterin bir mafya babası olacağı yine basında yer alan haberlerde dikkat çekti.

Engin Akyürek
engin-akyurek-esaert-in-bedeli2
12 Ekim 1981
tarihinde dünyaya gelmiştir. 35 yaşındadır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesi Tarih bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Televizyon ekranlarında 2004 – 2007 yıllarında Yabancı Damat dizisi ile yer almıştır. Daha sonra Kader, Karayılan, Bir Bulut Olsam, Fatmagül’ün Suçu Ne, Bi Küçük Eylül Meselesi, Kara Para Aşk gibi birçok başarı işe imza atmıştır.

Serenay Sarıkaya
serenay-sarikaya
1 Temmuz 1991 tarihinde doğmuştur. Ankara’da dünyaya gelmiş güzel oyuncu şu anda 25 yaşındadır. Manken ve oyuncu olarak tanınan Serenay Sarıkaya 2006 yılından günümüze başarı ile kariyerine devam etmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 2 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.