En İyi Benim yarışma formatı nasıl kuralları neler

yorumsuz
2.807
En İyi Benim yarışma formatı nasıl kuralları  neler

Yeni izdivaç programı En İyi Benim televizyon programı formatı nasıl kuralları neler, nasıl bir yarışma işte merak edilenleri ile En İyi Benim tüyoları.

Gelin ve Damat adaylarının yer aldığı En İyi Benim yarışmasında hanımlar beyleri etkilemeyi çalışırken, damatlar da gelin adaylarını etkilemeye çalışacak.

Gelin adayları tüm gün hazırlanacaklar ve kendi evinde ruh eşleri olduğunu düşündüğü damat adayını ağırlayacaklar. Birlikte yemek yiyecek olan gelin ve damat adayları arasında yaşananlar ekranlara taşınacak.

Her gün bir gelinin evine konuk olacak olan damat adayı yarışmacılar arasında kendisini uygun gelin adayını bulmaya çalışacak ve haftanın son gününde tüm gelin adaylarını kendi evinde arayacak.

Birçok yarışmacının yer aldığı yarışmada gelin adayları beğendikleri damat adayı için birbirleri ile yarışacaklar. Hafta boyunca gelin adayları ekranlarda olacak ve birbirleri hakkında da yorumlarda bulunacaklar.

FOX TV ekranlarında yayınlanan programda 4 kadın aday ve 1 erkek aday bulunuyor. Kalbinin sahibini bulmaya çalışan adaylar erkeğin kalbine giden yol midesinden geçer sözünü baz alarak evlerinde yemekler hazırlayacaklar ve damat adayını etkilemeye çalışacaklar.

Cuma günü ise haftanın finali yaşanacak ve tüm kadın adaylar erkek adayın evinde ağırlanacak. En İyi Benim diyen haftanın finalinde belli olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.