En İyi Benim Koray kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor kimi seçti 14 Ekim

yorumsuz
1.358
En İyi Benim Koray kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor kimi seçti 14 Ekim

En İyi Benim damat adayı Koray kimdir, Koray kaç yaşında nereli ne iş yapıyor bu hafta damat adayı Koray’ın tercihi kim olacak merak ediliyor.

FOX TV ekranlarında yayınlanan izdivaç programı En İyi Benim programında bu hafta damat adayı Koray oldu. Koray utangaç tavırlara sahip karakterleri bir genç olarak ilk izlenim yarattı.

En İyi Benim yarışmasında Pazartesi günü Koray, Büşra’nın evine konuk oldu. Büşra geçtiğimiz haftada yarışmış fakat Erhan ile bir yola girmemiş ve kısmetini aramaya devam etmeye karar vermişti.

Büşra Koray için Domates çorbası, mantı kadayıf tatlısı kaşık salata hazırladı ve ikramlarının ardından meyve tabağı servisi yaptı. Koray ev içerisinde Büşra’nın hallerinden memnun kaldı ve bir kağıda Cuma günü okunmak üzere notlar yazdı.
en-iyi-benim-roza-busra-yagmur
Koray, aldığı maaşın 7500 lira olduğundan bahsetti ve Büşra’nın geçen hafta bahsettiği 20 bin Türk lirası geliri olmalı sözüne gönderme yaparak 12500 lira daha kazanmam lazım dedi. Büşra bu sözlere oldukça bozuldu.

Koray’ın kendisini sürekli anlatması Büşra’yı rahatsız etti. İlk başta ikilinin görüşmesi son derece iyi devam ederken Koray’ın tavırları Büşra’yı olumsuz etkiledi.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.