En İyi Benim Gelin ve Damat Adayları İsimleri Fotoğrafları

yorumsuz
1.309
En İyi Benim Gelin ve Damat Adayları İsimleri Fotoğrafları

FOX TV’nin yeni programı En iyi Benim gelin ve damat adayları isimleri fotoğrafları kim oldukları merak ediliyor. Yeni televizyon programının ayrıntılarını ve gelin damat adaylarını sizler için derliyoruz.

Yeni bir izdivaç programı televizyon ekranlarında boy göstermeye başlayacak. 3 Ekim günü başlayacak olan En İyi Benim isimli televizyon programı FOX TV ekranlarında yayınlanacak.

En İyi Benim isimli programda katılımcılar kendilerine ruhlarına uygun eş arayacaklar. Uygun bir aday bulmaya çalışacak olan adayların çabaları fikirleri ekranlarda yer alacak.

İzdivaç programlarından bir çoğunun televizyon seyircisi tarafından ilgi ile takip edilmesi ile birlikte bu sezon çok daha fazla izdivaç içerikli gündüz kuşağı programı ekranlarda yer alıyor.

Son olarak bu kervana katılan ve dikkat çeken program En İyi Benim isimli program oldu. FOX TV ekranlarında yayınlanacak olan program gündüzleri saat 10.00’da başlayacak.

En İyi Benim isimli programın damat ve gelin adayları henüz ilan edilmedi. 3 Ekim Pazartesi günü ile birlikte tüm gelin ve damat adaylarının fotoğraflarını isimleri sayfamıza eklenecektir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.