En İyi Benim Erhan Sobacı kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

yorumsuz
1.968
En İyi Benim Erhan Sobacı kimdir kaç yaşında ne iş yapıyor?

FOX TV En İyi Benim yarışmasının damat adayı Erhan Sobacı kimdir, Erhan Sobacı ne iş yapıyor nereli kaç yaşında tüm merak edilenleri ile burada.

Yarışmada damat adayı olan ve gelinler arasında bir seçim yapacak olan Erhan Sobacı yayınlanan ilk bölümde kendisini tanıttı ve kafasındaki kadını anlattı.

Henüz 26 yaşında olan Erhan Sobacı, baba mesleği olarak pırlantacılık yapıyor. Erhan kızlara kendisini etkilemek için 10 madde vereceğini söyledi ve şöyle konuştu;

1-) ilk 10 kelime
2-) bakışlar
3-) yemek
4-) sofra adabı
5-) teyzem

dedikten sonra bu böyle 10’a kadar gider ben sizi etkilemek için elimden geleni yapacağım bakalım siz neler yapacaksınız dedi.
Benim karşımdaki kız olduğu gibi birisi olmalı diyen damat adayı kızlara kendisini etkileyebilmesi için ipuçları dahi verdi. Ayrıca damat adayının teyzesinin fikirleri de damat adayı için oldukça önemli olduğunu söyledi.

Küçük yaşta annesini kaybeden Erhan Sobacı ve teyzesi bu konu hakkında konuşurken göz yaşlarını tutamaması ilk bölümde seyircileri oldukça duygulandırdı.

Erhan 1.85 boyunda olduğunu söyledi ve  spora başladıktan sonra 19 kilo alarak güçlü ve kaslı bir vücuda sahip olmayı başardı. Ekonomik durumu çok iyi olan Erhan, aylık 10 bin lira civarı bir gelire sahip olduğunu açıkladı.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 3 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.