En İyi Benim damat adayı Erhan kimi seçti 7 Ekim (haftanın en iyisi)

yorumsuz
7.159
En İyi Benim damat adayı Erhan kimi seçti 7 Ekim (haftanın en iyisi)

FOX TV ekranlarında yayınlanan En İyi Benim yarışmasının ilk damat adayı Erhan Sobacı olmuştu. Erhan hangi gelin adayını seçti en iyi kim oldu 7 Ekim günü açıklanıyor.

Yarışmada bu hafta Zeynep, Roza, Büşra ve Yağmur bulunuyordu. Birbirinden güzel 4 hanım kız, Erhan’ı etkilemek için onu evinde misafir ettiler ve şanslarını denediler.

Ruh eşlerini arayan adayların yer aldığı En İyi Benim yarışmasında haftanın finali Cuma günleri yaşanıyor. 7 Ekim günü Erhan kararını açıklayacaktı peki bu haftanın en iyisi kim oldu?

Yarışmada Erhan ilk bölümde teyzesinin fikirlerinin çok önemli olduğunu birden fazla defa dile getirmişti. Fakat kendisine rehberlik etmekte olan teyzesini dinlemeyen Erhan kalbinin sesini dinleyerek bir karara vardığını açıkladı.

En İyi Benim yarışmasında tanışan ve mutlu sona erişenlere yapımdan büyük bir ödül var. Yarışmada tanışıp evlenen adayların düğünleri yarışma tarafından yapılacak.

Erhan hafta boyunca söyledikleri ve davranışları ile ilk başta Zeynep’i elemiş gibi davrandı ve çok iyi bir aşçı olan Büşra’nın yemeklerini çok beğendiğini dile getirmişti.

Erhan’ın teyzesinin de kararı Büşra yönünde olmasına rağmen Erhan bir sürpriz yaptı ve kalbinin sesini dinleyerek Zeynep’i seçti. Erhan’ın seçtiği ve karar kıldığı aday Zeynep oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 7 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.