En İyi Benim 10 Ekim Koray Büşra görüşmesi (neler oldu) nasıl geçti?

yorumsuz
1.168
En İyi Benim 10 Ekim Koray Büşra görüşmesi (neler oldu) nasıl geçti?

En İyi Benim 10 Ekim bölümü Koray ile Büşra bir araya geldiler. Büşra ile Koray arasındaki görüşme nasıl geçti 10 Ekim gününden ayrıntılar dizibolumu.org adresinde.

FOX TV ekranlarının sevilen izdivaç programı En İyi Benim de bugün Koray ile Büşra bir araya geldiler. Formatı gereği En İyi Benim programında gelin adaylarının evine damat adayı misafir oluyor ve gün sonunda misafir olduğu gelin adayı hakkında görüşlerini Cuma günü okunmak üzere kağıda yazıyor.

Büşra ile Koray haftanın ilk görüşen isimleri oldu. Geçtiğimiz haftada yarışmada yer alan Büşra Koray’ın bazı hareketlerini beğenmediğin gün sonunda söyledi.en-iyi-benim-koray-2

İkili arasında güzel bir gün geçse dahi, Büşra’nın gün sonu yorumunda, bazı insanlar için her şey tip değil denir Koray öyle birisi konuştuğunda fikrim değişiyor dedi.

Büşra’nın bu olumsuz yorumu dikkat çekti. Koray ise Cuma günü okunmak üzere Büşra hakkındaki yorumlarını sarı bir kağıda yazarak kilitli sandığa koydu.

Bu sandık içerisindeki kağıtları Cuma günü Koray kendi evinde gelin adaylarını misafir ederken okuyacak. Cuma günü oldukça heyecanlı olacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.