Elif Dizisi 380. Bölüm Aliye’nin Zor Anları? 13 Ekim 2016 Perşembe

yorumsuz
507
Elif Dizisi 380. Bölüm Aliye’nin Zor Anları? 13 Ekim 2016 Perşembe

Elif 13 Ekim 2016 Perşembe Yeni Bölüm Özeti 380. Bölüm’de inanılmaz bir şey gerçekleşiyor. Aysel’i hırsızlık yapması için zorlayan Kazım’a neler olacak? Aliye ve Aysel, Kazım için ne düşünüyor? Hepsi ve daha fazlası bu akşam Kanal 7 ekranlarında sizlerle…

Elif 380. Bölüm Özeti!

Cinayette kullanılan silahın kime ait olduğu ortaya çıkıyor. Komiser, silahın Yusuf’a ait olduğunu belirtiyor. Çiftlikte ise olaylar almış başını gidiyordur. Emiroğlu ailesine sığınan Aysel’i kocası hırsızlık yapması için baskı yapmaya devam etmektedir. Aysel ise zor günlerinde yanlarında olduğu kişilere ihanet etmek istemez. İşler sarpa sarınca da Aysel bu durumu Aliye’ye anlatmaktan çekinmez. Aliye ve Aysel, Kazım’a karşı plan yaparlar. Yaptıkları planın başarılı olup olmayacağı ise belli değildir.

Elif Dizisi 380. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=J69ajErAzGw

Elif dizisi 12 Ekim Perşembe günü 380. bölümü ile 19.50 ‘de Kanal 7 de izleyicileriyle buluşuyor!

Elif 379. Bölüm Neler olmuştu?

Selim, abisinden kalan işleri yönetememekte ve gün geçtikçe daha da işin içinden çıkamamaktadır. Bu arada tabi ki geleceğini düşünmeden edemez; artık onun da bir gelecek kaygısı olmuştur. Çiftlik ise her zamanki gibi karışık bir haldedir. Kocasından kaçıp Emiroğlu ailesinin çiftliğine sığınan ve kapılarını açan aileDe, Aysel sürprizi yaşanacaktır. Aysel, kocasının telkinleri ile hırsızlık yapmaya yeltenir ve sonucunda çiftlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşanır. Tüm bu ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elif 378. Bölüm Neler olmuştu?

Cinayet şüphelisi olarak içeri alınan Yusuf, tek şüpheli olarak gözaltındadır. Ancak Elif ve Melek bu cinayeti Yusuf’un işlemiş olduğundan şüphelidir ve inanmamaktadırlar. Elif, Yusuf’un hayatını kurtardığını annesine anlatmıştır ve Melek’in düşünceleri bu sayede değişmeye başlamıştır. Bunun yanında Selim ise Zeynep’in işe girmesine izin vermiştir. Serdar’ın ne işler çevirdiğini bilen Arzu, soruları ve hareketleri ile bir hayli sıkıştırıyor. Serdar (Hakan Bozyiğit), her şeyden habersiz olduğunu zannettiği Arzu’dan ses kaydını saklamayı başarabilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.