Elif Dizisi 379. Bölümde Aysel Kocasına Kanacak mı? 12 Ekim 2016 Çarşamba Fragman

yorumsuz
592
Elif Dizisi 379. Bölümde Aysel Kocasına Kanacak mı? 12 Ekim 2016 Çarşamba Fragman

Elif 12 Ekim 2016 Çarşamba Yeni Bölüm Özeti : Kanal 7 ekranlarının en çok izlenen dizilerinden Elif dizisi 379. Bölüm’de Selim şirketin içerisinde bulunduğu durumdan kurtulabilmesi için yeni yollar aramaktadır. Çiftlik kısmında ise hiç de umulmadık işler dönmektedir. Aysel, kocasının söylemlerine kanıp da hırsızlık yapmak ister ve bu esnada büyük bir hayal kırıklığı çiftlikte yaşanır.

Elif 379. Bölüm Özeti!

Selim, abisinden kalan işleri yönetememekte ve gün geçtikçe daha da işin içinden çıkamamaktadır. Bu arada tabi ki geleceğini düşünmeden edemez; artık onun da bir gelecek kaygısı olmuştur. Çiftlik ise her zamanki gibi karışık bir haldedir. Kocasından kaçıp Emiroğlu ailesinin çiftliğine sığınan ve kapılarını açan aileDe, Aysel sürprizi yaşanacaktır. Aysel, kocasının telkinleri ile hırsızlık yapmaya yeltenir ve sonucunda çiftlikte büyük bir hayal kırıklığı yaşanır. Tüm bu ve daha fazlası için sitemizi takip edebilirsiniz.

Elif Dizisi 379. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=xuEXHDILLiY

Elif dizisi 12 Ekim Çarşamba günü 379. bölümü ile 19.50 ‘de Kanal 7 de izleyicileriyle buluşuyor!

Elif 378. Bölüm Neler olmuştu?

Cinayet şüphelisi olarak içeri alınan Yusuf, tek şüpheli olarak gözaltındadır. Ancak Elif ve Melek bu cinayeti Yusuf’un işlemiş olduğundan şüphelidir ve inanmamaktadırlar. Elif, Yusuf’un hayatını kurtardığını annesine anlatmıştır ve Melek’in düşünceleri bu sayede değişmeye başlamıştır. Bunun yanında Selim ise Zeynep’in işe girmesine izin vermiştir. Serdar’ın ne işler çevirdiğini bilen Arzu, soruları ve hareketleri ile bir hayli sıkıştırıyor. Serdar (Hakan Bozyiğit), her şeyden habersiz olduğunu zannettiği Arzu’dan ses kaydını saklamayı başarabilecek mi?

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 12 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.