Dövmeli Gelin Adayı Deniz Bozkurt kaç yaşında nereli kimdir

yorumsuz
319
Dövmeli Gelin Adayı Deniz Bozkurt kaç yaşında nereli kimdir

Kısmetse Olur Deniz Bozkurt kimdir dövmeleri ne anlama geliyor, kaç yaşında ve aslen nereli seyirciler tarafından merak ediliyor. Deniz Bozkurt hakkında tüm ayrıntılar!

Kısmetse Olur evinin güzel gelin adaylarından birisi olan Deniz Bozkurt kendisini anlatırken; neşeliyim eğlenceliyim azıcık şımarığım olarak karakterini tanımladı.

Güzel gelin adayı Kısmetse Olur evinde aradığı talibi anlatırken; kendine güvenen, neşeme neşe katacak, eğlenmeyi bilen ve beni biraz daha şımartacak bir damat adayı arıyorum dedi.

Kendisi gibi eğlenceli birini arayan Deniz Bozkurt; yarışmada dövmeleri ile dikkat çekti. Dövmelerinin anlamları sorulduğunda güzel yarışmacı bu soruyu geçiştirdi ve net bir açıklama yapmadı.

Sevdim ama aşık olmadım diyen Deniz Bozkurt; hiçbir zaman vazgeçilmezim olmadı dedi. Çok fazla çok üst bir sevgi yaşamadığını belirten Deniz Bozkurt Kısmetse Olur evinde aradığı erkeği bulmaya çalışacak.
Doğallığı seven ve kendisinin de doğal oluşuna vurgu yapan gelin adayı Deniz Bozkurt; tanıtım videosunda doğalım sadeyim yapmacık değilim dedi.

Güzelliği ile ön plana çıkan Deniz Bozkurt’un kollarına yaptırdığı dövmeler yarışmanın sunucusu Seda Akgül’ün de dikkatini çekti. Seda Akgül özellikle dövmelerin bir anlamı var mı diye sordu Deniz Bozkurt ise kaçamak bir cevap vererek hayır dedi.

Instagram hesabı bulunan yarışmacı Deniz Bozkurt; yarışmada güzelliği ile ön plana çıktı. Duru bir güzelliği olan yarışmacı Deniz’in Kısmetse Olur evinde aradığı erkeği bulup bulamayacağı ise merak ediliyor.

Deniz kime talip olacak yada ona kim talip olacak henüz bilinmiyor. Kısmetse Olur Kanal D ekranlarında yayın hayatına devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.