Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak neden geç başlıyor?

yorumsuz
543
Diriliş Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak neden geç başlıyor?

Türk televizyon tarihinin en başarılı dizilerinden Dirili Ertuğrul yeni sezon ne zaman başlayacak bir açıklama yapıldı. Dizi neden geç başlıyor merak ediliyordu.

Engin Altan Düzyatan, Uğur Güneş, Didem Balçın, Hülya Darcan, Hüseyin Özay, Ayberk Pekcan, Cengiz Çoşkun, Burcu Kıratlı, Cavit Çetin Güner gibi çok önemli ve değerli sanatçıları oyuncu kadrosunda bulunduran Diriliş Ertuğrul’un yeni sezonu çok merak ediliyor.

Dizinin yetkili isimlerinden birisi olan yapımını ve senaryosunu üstlenen Mehmet Bozdağ tarafından bir açıklama yapıldığı basında yer aldı. Yapılan duyuruda yer alan ifadeler şu şekilde oldu;

“Diriliş Ertuğrul dizisi iki yıldır memleketimizde ve dünyanın bir çok ülkesinde büyük bir heyecan ve merakla yakından takip edilmektedir. Ekip olarak gece gündüz bu ilgiye layık olmak için çalışmaktayız. Aynı zamanda dizimizin bu kadar ilgi görmesi bizi ziyadesiyle mutlu etmektedir. Zira marifet iltifata tabidir.

Diriliş Ertuğrul dizisi her yeni yayın döneminde Kayı boyunun yolculuk hikayesini anlatırken, tarihsel olarak başka diyarlara misafir olmaktadır. Bu da her yıl yeni bir konsept ve yeni bir hazırlık sürecini beraberinde getirmektedir. Bu yıl yaşadığımız darbe süreci bu hazırlıklarımızı menfi yönde etkilemiştir. Yine eğitimler sırasında bir oyuncumuzun ağır bir şekilde yaralanması çekim takvimini bir hayli ileri atmıştır.

Elimizde olmayan sebeplerden dolayı ve işimizi titizlikle yapma gayreti nedeniyle bu sezon birkaç hafta gecikmeli başlayacağız. Gecikmeden dolayı izleyicilerimizin bizi anlayışla karşılayacağını ümit etmekteyiz. İnşallah Ekim ayı içerisinde Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleriyle buluşacaktır.” Mehmet Bozdağ

Yapılan bu açıklama ile dizinin yeni sezona neden başlamadığı ve ne zaman başlayacağı da açıklanmış oldu.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.