Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı

yorumsuz
493
Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı

TRT1’in yeni sezonu merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve her bölümü heyecanla takip edilen Diriliş Ertuğrul ile ilgili gelişmeleri aktarmaya devam ediyoruz. 3.sezonuyla karşımızda olacak Diriliş Ertuğrul dizisinin oyuncu kadrosuna yeni isimler katıldı. İşte detaylar..

 

Yapımcılığını Tekden Film’in üstlendiği başrollerinde Engin Altan Düzyatan, Hülya Darcan, Esra Bilgiç, Cengiz Coşkun, Didem Balçın, Cavit Çetin Güner gibi isimlerin yer aldığı Diriliş Ertuğrul dizisinin yeni sezonunda yeni isimleri görme fırsatı yakalayacağız!

Yönetmen koltuğunda Metin Günay’ın oturduğu Diriliş Ertuğrul dizisinde son olarak Oyunbozan dizisinde izlediğimiz ve daha önce bir çok dizide rol alan Gülçin Şantırcıoğlu katıldı.

Şantırcıoğlu’nun yanı sıra son olarak Yılanların Öcü dizisinde rol alan Erden Alkan ve Osman Albayrak, Özlem Akınözü, Elif Sümbül Sert, Cenk Kangöz ve Fırat Topkorur gibi isimler de katıldı. Diriliş Ertuğrul Dizisi Ekim ayında TRT1 ekranlarında olacak!

Son Bölüm Özeti:

Son olarak yayınlanan sezon finalinde Ertuğrul yaşanan hengamede yaralanan ağabeyini obaya getirir. Sungur Tekin’in yaralanması Kayı otağında tansiyon daha yükselir.

Bu yaşanan gelişmelerin ardından göç etmeyi kafasına koyan Ertuğrul gitmeden önce Gündoğdu ile duygusal bir konuşma yapar. Artık gitme vakti gelmiştir. Yanında ona inananlarla yola koyulan Ertuğrul’un artık tek bir amacı vardır: Yeni yurtlar edinip yeni bir devlet kurmak..

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.