Deli Divane saat kaçta yayınlanıyor tekrarı ne zaman çıkıyor?

yorumsuz
2.118
Deli Divane saat kaçta yayınlanıyor tekrarı ne zaman çıkıyor?

Deli Divane dizisi hangi günler saat kaçta yayınlanıyor tekrar bölümleri saat kaçta çıkıyor seyirci tarafından merak ediliyor. Sevilen Hint dizisi Deli Divane’nin ayrıntıları!

Türk televizyonlarında Hint dizileri ilgi ile takip edilmeye devam ediyor. Hafta içi her gün yayınlanacak olan Deli Divane dizisinin de birçok sıkı takipçisi bulunuyor.

İlk bölümü 27 Temmuz 2016 yayınlanan Deli Divane dizisi Kanal 7 ile ekranlara gelmektedir. Türkiye’de Hint dizileri çok büyük talep görüyor. Büyük bir seyirci kitlesine erişmesi beklenen Hint dizisi Deli Divane’nin ilk bölümü saat 16.10’da başladı.

Deli Divane dizisinin tekrar bölümleri saat kaçta yayınlanıyor?

Yeni bölümleri 16.15’te başlayan Deli Divane dizisinin tekrar bölümleri saat 11.15’te başlamaktadır. Gündüz kuşağının ilk bölümünde tekrar bölümü yayınlanan Deli Divane dizisinin yeni bölümü öğleden sonra yayınlanmaktadır.

Deli Divane dizisinde yaklaşık 50 bölüm geride kalırken dizide Ragini babasının doğum gününe Sadhana’yı ve Alekh’i davet etmektedir. Alekh’in ısrarlarına kayıtsız kalamayan Ranvir de Praka’nın kutlamasına gidecektir. Ranvir’in burada olmasına rağmen aklı hep telefondaki kızdadır. Dans kursunu sürekli aramakta olan Ranvir bir daha o kıza erişemeyeceğini endişesi ile yaşamaktadır. Ranvir ve Ragini arasındaki gerçeği bilen Sadhana ise bu sırrı kimseye söylememektedir. Alekh ise Sadhana’nın dayısını çok sevmiştir ve onun yakınlarından ayrılmak istemez. Oluşan aile ortamından rahatsız olan tek kişi ise Malti’dir. Vino’yu ailesinden uzaklaştırmak isteyen Malti bunun için sürekli yalanlar söyleyecektir.

Deli Divane hüzünlü bir aşkın büyüleyici öyküsünü ekranlara taşımaya devam ediyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.