Deli Divane Bidaai 79. Bölüm Fragmanı –Vasundhara ve İnderjit Gerginliği

yorumsuz
1.121
Deli Divane Bidaai 79. Bölüm Fragmanı –Vasundhara ve İnderjit Gerginliği

Deli Divane 13 Ekim 2016 Perşembe günü yayınlanacak olan 79. Bölüm’de Ragini, anne ve babasını özlemiş ve bunu Ranvir ile de paylaşmıştır. Her zamanki gibi dert ortağı tabi ki de Ranvir olacak ve ona bu konuda destek olacaktır. Vasundhara ise yakın çevresinin sözleri ile Ragini’ye karşı yeniden dolacak. İnderjit ile arası düğün için açılacaktır.

Deli Divane Bidaai 79. Bölüm Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=AuX0E5W73Hw

 

Deli Divane 79. Bölüm Özeti

Ragini’nin hayatı, Ranvir ile evlenmesinden sonra değişmiştir. Ragini hiç ayrı kalmadığı ailesinin özlemi ile tutuşmaktadır. Ranvir ise eşinin bu haline görür ve ona destek olmak için elinden geleni yapar. Vasundhara ise kendisinden beklenmedik bir şekilde Ragini’ye iyi davranmaya başlamıştır. Kibrini kenara bırakan Vasundhara’ya bu kez de arkadaşları baskı yapmaya başlarlar. Ranvir ile Ragini’yi birbirlerine yakıştıramayan Vasundhara’nın arkadaşları, onunla alay ederler; ancak o ise konuşulanlara müdahale edemez. İnderjit de ayrı bir şekilde oğlunun evliliği için oldukça büyük bir kutlama yapmayı planlamaktadır. Vasundhara ‘nın bu haberi duymasıyla birlikte, İnderjit ile arası açılacaktır.

Deli Divane Bidaai dizisi 13 Ekim Perşembe günü 79. bölümü ile 16:15 ‘te Kanal 7 de izleyicileriyle buluşuyor!

Deli Divane 78. Bölümünde Neler Olmuştu?

Sonunda beklenen gün gelir Ranvir ve Ragini’nin görkemli düğünü gerçekleşmiştir. Vasundhara engelini aşan Ranvir’in, yaşamış olduğu bu son derece güzel olaydan dolayı gözü hiç bir şey görmez olur.

Tüm bunların yanında çocukları için herşeyi göze alan hatta ve hatta onların mutluluğu için inadını bir kenara bırakan Vasundhara, Ranvir’in düğünü için çok güzel bir tören hazırlatır. Muhteşem ikili Ragini ve Ranvir geçirdikleri zor günleri geride bırakırlar. Ranvir ve Ragini bekledikleri ve hayallerini kurdukları yuva özlemini tahmin ettiklerinden çok daha güzel bir düğünle taçlandırırlar.

Alekh ise Ranvir ve Ragini’ye yapılan düğün ritüellerini kıskanmakta ve aklından kendi düğünlerinin bu kadar güzel olmadığını sormaktadır. Alekh tüm bu olan bitenin yanında eskisinden çok daha farklı olduğunu herkese hissettirmektedir. Kaşalya ve Praka ise, kızlarının evlenmesine bir türlü alışamamaktadır. Bu yüzden Ragini’nin odasında özlem gidermeye çalışmaktadırlar. Teyzesi Naween de boş durmamakta ve Sadhana ile Ragini’nin güzel ve sorunsuzca anlaşmasını çekememekte, bu yüzden de evin huzurunu kaçırmak için sinsi planlarını yapmaya başlamıştır bile.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 13 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.