Deli Divane Bidaai 78. Bölüm Fragmanı Alekh Kıskanıyor!

yorumsuz
1.118
Deli Divane Bidaai 78. Bölüm Fragmanı Alekh Kıskanıyor!

Deli Divane 12 Ekim 2016 Çarşamba Yeni Bölüm Özeti 78. Bölüm’de Alekh, Ranvir ve Ragini’yi kıskanıyor mu? Malti’nin planlarını öğrenen Ragini ne yapacak? Teyzesi Naween planlarına devam ediyor!

Deli Divane 78. Bölümü Fragmanı

https://www.youtube.com/watch?v=faKOLQCzaac

Sonunda beklenen gün gelir Ranvir ve Ragini’nin görkemli düğünü gerçekleşmiştir. Vasundhara engelini aşan Ranvir’in, yaşamış olduğu bu son derece güzel olaydan dolayı gözü hiç bir şey görmez olur.

Deli Divane Tüm bunların yanında çocukları için herşeyi göze alan hatta ve hatta onların mutluluğu için inadını bir kenara bırakan Vasundhara, Ranvir’in düğünü için çok güzel bir tören hazırlatır. Muhteşem ikili Ragini ve Ranvir geçirdikleri zor günleri geride bırakırlar. Ranvir ve Ragini bekledikleri ve hayallerini kurdukları yuva özlemini tahmin ettiklerinden çok daha güzel bir düğünle taçlandırırlar.

Alekh ise Ranvir ve Ragini’ye yapılan düğün ritüellerini kıskanmakta ve aklından kendi düğünlerinin bu kadar güzel olmadığını sormaktadır. Alekh tüm bu olan bitenin yanında eskisinden çok daha farklı olduğunu herkese hissettirmektedir. Kaşalya ve Praka ise, kızlarının evlenmesine bir türlü alışamamaktadır. Bu yüzden Ragini’nin odasında özlem gidermeye çalışmaktadırlar. Teyzesi Naween de boş durmamakta ve Sadhana ile Ragini’nin güzel ve sorunsuzca anlaşmasını çekememekte, bu yüzden de evin huzurunu kaçırmak için sinsi planlarını yapmaya başlamıştır bile.

Deli Divane Bidaai dizisi 12 Ekim Çarşamba günü 78. bölümü ile 16:15 ‘te Kanal 7 de izleyicileriyle buluşuyor!

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.