Deli Divane 77.Bölüm Fragmanı 11 Ekim Salı Düğün Bölümü

yorumsuz
1.453
Deli Divane 77.Bölüm Fragmanı 11 Ekim Salı Düğün Bölümü

Deli Divane 77.bölümde neler olacak fragmanı yayınlandı 11 Ekim Salı günü Deli Divane dizisinde bir düğün var. Harika bir düğün organizasyonunda neler olacak?

Kanal 7 ekranlarında yayınlanan ve Türk halkı tarafından çok sevilen bir Hint dizisi olan Deli Divane her gün yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor.

Dizinin 11 Ekim günü yayınlanacak bölümünde ise bir düğün etkinliği ekranlara gelecek. Ranvir ve Ragini’nin düğünü geleneksel Hint düğünleri gibi yapılacak.

Tüm adetlerin ve ritüellerin eksiksiz yapılacağı bu düğün ile Deli Divane dizisinde iki tarafın mutluluğu ekranlara gelecek. İşlerin bu sefer yolunda gideceği dizinin 77.bölümünde keyifli anlar sizi 11 Ekim’de bekliyor olacak.

Hint kültürünü merak edenler için de faydalı bir bölüm olacak. 77.bölümde düğün gerçekleşecek ve bu düğün yerel Hint düğünlerinden farklı olmayacak. Ranvir ve Ragini dünya evine girmeye hazırlanıyorlar.

Ragini ailesi ile vedalaşırken duygusal anlar yaşayacak. Anne ve babası ile duygu dolu anlar yaşayacak olan Ragini ailesine veda edecek ve Ranvir ile evlenecek.

Kaşalya ve Prakash ise biricik kızları Ragini’yi gelinlikler içerisinde görmenin mutluluğunu yaşayacaklar. Hint düğünlerinde kız tarafı Türk düğünlerine göre çok daha aktif rol alıyor. Ayrıca düğünde damat ve gelin adayları kendileri ayrı ayrı düğün olacağın yere geliyorlar.

Düğünde Türk’lerde bulunan ayağa basma gibi Hintli insanlarda da bir adet bulunuyor. Damadın oturacağı yere diken konulması önemli bir adet şayet damat bunu fark etmezse herkes içerisinde dikenin üzerine oturuyor. Ranvir’e de bu şaka dizide yapılacak.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 9 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.