Deli Divane 66.bölümde neler olacak 30 Eylül Cuma tüyoları

yorumsuz
1.106
Deli Divane 66.bölümde neler olacak 30 Eylül Cuma tüyoları

Deli Divane 66.bölümde neler olacak, 30 Eylül Cuma günü yayınlanacak bölümde hayırlı bir iş var. İşte Deli Divane dizisinin yeni bölümünden merak edilen tüyoları ile burada.

Türkiye’nin çok sevdiği Hint dizileri arasında yer alan Deli Divane Kanal 7 ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Deli Divane’nin yeni bölümünde hayırlı bir iş var. Dizinin yeni bölümünde kız isteme merasimi gerçekleşecek.

Ragini’nin istenme töreni gerçekleşecek fakat evliliğe beklenmedik bir engel çıkacak. Evlenmek istediğini ailesine açıklayan Ragini, annesinden tepki görecek. Annesinden izin alamayan Ragini bu nedenle evlilik için isteme töreninde şok yaşayacak.

Ramir’e Ragini’yi isteyen Ramir’in babası burada evlilik için bir engel olduğunu öğrenecek. Dizinin yeni bölümünde annesi Ragini’nin evliliği için razı olacak mı çok merak ediliyor.

Heyecan dolu bir Hint dizisi olan Deli Divane’de olumsuzluklar ve güzel durumlar birlikte yaşanmaya devam ediyor. Birbirleri ile evlenmek isteyen Ragini ve Ramir önlerindeki engeli nasıl aşacaklar, annelerini ikna edebilecekler mi yeni bölümde belli olacak.

Yeni bölüm tüyosu olarak iki gencin evliliğinin bir şekilde gerçekleşmesi bekleniyor. Fakat Ragini’nin annesini ikna etmesi kolay olmayacak. Peki neler yaşanacak seyircinin çok şaşıracağı gelişmelerin olacağı bir bölüm ekranlara gelecek.

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 29 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.