Cesur Yürek yeni sezon yayın tarihi açıklandı

yorumsuz
445
Cesur Yürek yeni sezon yayın tarihi açıklandı

Show TV ekranlarının sevilen dizisi Cesur Yürek yeni sezon ne zaman başlayacak açıklandı. Fark Film tarafından yapımı gerçekleştirilen dizi yeni sezona başlıyor.

İstanbul’da çekimleri devam etmekte olan Cesur Yürek isimli dizinin ikinci sezonun başlama tarihi 13 Ekim olarak açıklandı. Perşembe akşamı yayınlanacak olan dizi yeni sezona merhaba demiş oalcak.

Filinta dizisi ile ön plana çıkan başarılı oyuncu Onur Tuna’nın yer aldığı Cesur Yürek dizisinde Rüveyda Öksüz de diğer başrolde bulunuyor. Dizinin yönetmeni ise tanınan ve sevilen isim Kudret Sabancı olarak açıklanmıştı.

Show TV ekranlarında yayın hayatını sürdüren Cesur Yürek dizisi ilk tanıtımı 9 Ağustos günü yayınlanmıştı. Başarılı bir sezonu geride bırakan dizi ikinci sezonuna merhaba diyecek.

Cüneyt Aysan ve Ozan Aksungur tarafından senaryosunun yazıldığı Cesur Yürek dizisinin ekim ayında Show TV ekranlarında olacağı açıklandı. Dizinin sevenleri çok yakında yeni bölümleri seyretmeye başlayacak.

Dizinin tanıtımı yapılırken Show TV resmi internet sitesi üzerinden bir fragman yayınlandı. Fragmanın açıklama bölümünde Cesur Yürek dizisinin 13 Ekim günü başlayacağını açıkladı.

Fark Film tarafından yapımı üstlenilen Cesur Yürek dizisinde yeni sezonda Ömer’i çok daha zor kararlar bekliyor. Ömer hem hesap sormak istiyor hem de kendisini kanıtlayacak işler yapmaya hazırlanıyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 30 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.