Cesur ve Güzel dizisi ilk fotoğrafı yayınlandı!

yorumsuz
517
Cesur ve Güzel dizisi ilk fotoğrafı yayınlandı!

Star Tv’nin yeni ve merakla beklenen dizileri arasında yer alan Cesur ve Güzel dizisinden bilgiler gelmeye devam ediyor. Başrollerinde Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ gibi isimlerin yer alacağı Cesur ve Güzel dizisinden ilk fotoğraf yayınlandı. İşte detaylar..

 

Ay Yapım’ın merakla beklenen dizileri arasında yer alan ve ülkemizin ünlü isimlerinden olan Tuba Büyüküstün ve Kıvanç Tatlıtuğ’un oyuncu kadrosunda yer alacağı Cesur ve Güzel dizisi ile ilgili bilgileri aktarmaya devam ediyoruz.

Senaryosunu Ece Yörenç’in yazdığı Ali Bilgin’in yönetmenliğini üstlendiği Cesur ve Güzel dizisinde geçmişin izlerini süren Cesur’u canlandıracak olan Tatlıtuğ’a ünlü bir kozmetik sahibi olan Sühan’ı canlandıracak Büyüküstün eşlik edecek.

cesur-guzel

Uzun süredir beklenen dizinin oyuncu kadrosunda ayreten Erkan Avcı, Sezin Akbaşoğulları, Tamer Levent, Serkan Altunorak, Nihan Büyükağaç, Fırat Altunmeşe ve Devrim Yakut gibi isimler de yer alacak.

Dizide Kıvanç Tatlıtuğ’un küçüklüğünü Umut Apartmanı, Faysal Soysal gibi yapımlarda rol alan Alp Özer canlandıracak. 2004 yılında dünyaya gelen minik oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ’un küçüklüğünü canlandıracak.

Dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim daha eklendi. Muhteşem Yüzyıl, Aşkın Kanunu, Evli ve Öfkeli gibi dizilerde rol alan Altunorak bundan böyle Cesur ve Güzel dizisinin başarısı için ter dökecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.