Bu Şehir Arkadan Gelecek dizi konusu ve oyuncuları

yorumsuz
369
Bu Şehir Arkadan Gelecek dizi konusu ve oyuncuları

Yeni sezonun iddialı projesi Bu Şehir Arkadan Gelecek dizi konusu ve oyuncuları kimler olacak? Kerem Bürsin’in başrol olacağı dizinin ayrıntıları ve genel hikayesi burada.

Bu Şehir Arkadan Gelecek isimli dizi projesi ekranlarda yerini almaya hazırlanıyor. Dizinin başrolünde ise yakışıklı ve yetenekli oyuncu Kerem Bürsin yer alacak.

Dizide Kerem Bürsin; 24 yaşında 5 dil bilen gemicilik eğitimi almış olan ve profesyonel olarak dövüş ile ilgilenen bir karaktere hayat verecek. Dizi açık denizde bir kuru yük gemisinde başlayacak. Ana karakterin isminin ise Ali olması bekleniyor.

Çok büyük bir gemide çalışmakta olan Ali; holding sahibi büyük patron Metin Mirkelamoğlu için yük taşıyan bu gemi yıllar sonra İstanbul’a geleceği için son derece heyecanlıdır.

Ali, yıllar önce geminin aşçısı ve Ali’nin en büyük destekçisi olan Rauf tarafından bir kayık içerisinde bulunmuştur. Aşçı Rauf, Ali’ye sahip çıkmış ve onu bu yaşlara getiren kişi olmuştur.

Ali için ise İstanbul güzel şeyler ifade etmemektir. Çünkü Ali’nin annesi Emine hanım henüz Ali 4 yaşında iken babası sandığı Mithat Mirkelamoğlu tarafından öldürülmüştür.

Annesi öldürülmeden önce Ali’yi bir kayığa saklamayı başarır ve bu şekilde Ali’nin hayatı kurtulur fakat Ali, annesinin ve babasının gözlerinin önünde vurularak öldürülmesini hiç unutamamıştır.

Gemi İstanbul’a geldiğinde Ali, gemiden hiç ayrılmamayı düşünse dahi olaylar o şekilde gelişmeyecektir. Ali İstanbul’a geldiği gün hayatının kadınıyla ve farkında olmadan gerçek babası ile tanışacaktır.

Bu Şehir Arkadan Gelecek dizisinin genel hikayesi ve konusu bu şekilde açıklandı. Dizinin oyuncuları ise henüz açıklanmadı. Oyuncuları açıklandığında burada yer alacaktır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 11 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.