Bodrum Masalı oyuncuları kimler karakterleri ve dizi konusu

yorumsuz
511
Bodrum Masalı oyuncuları kimler karakterleri ve dizi konusu

Bodrum Masalı karakter analizleri oyuncu kadrosu ve hangi karakter nasıl bilgisi ile birlikte dizinin genel hikayesi ve ayrıntıları burada!

Kanal D ekranlarında yayın hayatına başlayan ve başarılı bir şekilde yayın hayatını sürdüren dizi Bodrum Masalı’nın oyuncularını ve dizinin genel hikayesini sizlere özel derledik.

Sevilen dizinin başrollerinde; Şevval Sam, Murat Aygen, Timuçin Esen, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz, Hilmicem İntepe ve Toprak Sağlam gibi önemli isimler yer alıyor.
Bodrum Masalı Genel Hikayesi
Bodrum Masalı dizisinin genel hikayesinde bir tarafta çok hırslı ve varlıklı olan Evren Ergüven diğer tarafta yıllardır Bodrum’da yaşamış mütevazı ve yaralı bir aşık olan Faryalı bulunmaktadır.

Ergüven ailesi uzun seneler boyunca İstanbul’da son derece lüks bir hayat yaşamıştırlar. Fakat Evren Ergüven tüm şirketleri iflasın eşiğine getirmiş ve ellerinde sadece Bodrum’da olan bir otelin yarısı kalmıştır.

Yıldız Ergüven’in baba mirası olan bu otelin yarı hissesine Evren Ergüven göz diker fakat olaylar onun istediği gibi gelişmeyecektir. Faryalı ise Yıldız’ın eski sevgilisi gençlik aşkıdır.

Evren’in iddialarına göre Yıldız hiçbir zaman Faryalı’yı unutamamıştır. Faryalı’nın da Yıldızı unuttuğu söylenemez.

Evren’in bir de eşinden ayrı sevgilisi vardır. Bodrum’da kaldıkları baba evinin tam karşısına yerleşen bu kadından Yıldız’ın haberi yoktur. Çocuklar ise farkında değildirler.

Bodrum Masalı dizisi yayınlandığı ilk günden beri başarı ile yayın hayatına devam ediyor. Dizi Bodrum’da çekilmiyor. Bodrum’a çok yakın bir belde de çekimler gerçekleştiriliyor.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 10 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.