Bodrum Masalı 7.bölüm neler oluyor?

yorumsuz
359
Bodrum Masalı 7.bölüm neler oluyor?

Kanal D ekranlarının sevilen dizileri arasında yer alan ve her Perşembe akşamı ekranlarda olmaya devam eden Bodrum Masalı dizisi bu hafta 29 Eylül Perşembe akşamı ekranlarda oldu. Dizi ile alakalı haberimiz sizlerle..

 

Yaz döneminde karşımızda olan ve ilk bölümü 18 Ağustos Perşembe akşamı yayınlanan Bodrum Masalı dizisinde heyecan devam ediyor. Başrollerinde Timuçin Esen, Hilmi Cem İntepe, Şevval Sam, Alperen Duymaz, Dilan Çiçek Deniz gibi isimlerin yer aldığı  Bodrum Masalı dizisi yine heyecan dolu bir bölümle 29 Eylül Perşembe akşamı ekranlarda oldu. İşte dizinin bu haftaki özeti şu şekilde;

6.bölüm özeti:

Bodrum Masalı dizisinde Cenk ve Uzay’ın girişimi ile birlikte Ateş, Su, Kelebek ve Aslı’nın plaj cafe hayalleri suya düşer. Ancak bunun ardından Faryalı’dan yardım isterler. Buldukları çözüm ger ne kadar tehlikeli olsa da gençler çabalamaya devam edecektir. Su ise Cenk’e dargındır. Kelebek ise onu istemeden kırar ve gönlünü almaya çalışır. Su hayatında yalan istememek üzerinde ise kararlıdır.

Babasının yalanını annesine itiraf etmesi üzerine Yıldız Evren’in yalanlarını ortaya çıkarmak için harekete geçe. Yıldız ile Evren’nin arasının açılmasını isteyen Gözde ise her geçen gün bunu büyük bir zevkle izlemektedir.

Bodrum Masalı dizisinde gerek Yıldız ile Evren’in ilerleyen bölümlerde daha çok bozuşacağını gençlerimizin ise hayallerinin peşinden koşacağının garantisini verebiliriz. Dizi yeni bölümü ile önümüzdeki hafta ekranlarda olacak.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 28 Eylül 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.