Bir Hülya Avşar Sohbeti Bu Haftaki Konuğu Rüzgar Erkoçlar

Bir Hülya Avşar Sohbeti Bu Haftaki Konuğu Rüzgar Erkoçlar

Star tv ekranlarının yeni programlarından olan Bir Hülya Avşar Sohbeti programı bu hafta yayınlanan bölümü ile 3.bölümü de geride bıraktı. Bu haftanın konuğu ise cinsiyet değiştiren Rüzgar Erkoçlar oldu. İşte bu haftaki bölümden bilgiler..

 

Son dönemlerde cinsiyet değiştirmesi ile gündeme gelen Rüzgar Erkoçlar 18 Mart Cumartesi akşamı Star tv ekranlarında yayınlanan ve  Hülya Avşar’ın sunumunu üstlendiği Bir Hülya Avşar Sohbeti programının konuğu oldu.

Cinsiyet değiştirmesi ile ilgili hayatında ne gibi değişiklikler olduğuna açıklık getiren Erkoçlar çocuğunun olabileceğini ve çocuk istediğini de sözlerine ekledi. İşte Erkoçlar’ın sözlerinden bir kısmı;

 

“ 1 SENEM DAHA VAR”

Cinsiyetimizi oluşturan hormon anne karnında belirlenmeye başlıyor. Bende eksik olan hormon erkeklik hormonuydu. İlaçlarla olması gereken noktaya getirildi. Hormon psikolojik açıdan da önemli. İnsanlar bunun farkında değil, hayatınızdaki en önemli faktörlerden bir tanesi. İnsanı dibe de götürebilir direk yukarı da çıkartabilir. İlaç kullanımı dikkatli yapılmalı ve 3 ayda, 6 ayda bir kontrole gidilmeli.

 

Bu değişimi yaptırmak isteyen çok fazla insan var. Benimle farkına varmaya başladılar. Benim gibi olup da kendini saklayan insanlara saygım sonsuz. Her şeyin konuşulması taraftarı ben de değilim. Sağlıkla, sakalla ilgili gelen sorular oluyor. Hormon ilaçlarından dolayı kan akışı hızlı oluyor, kan pıhtılaşması olabilir. Sakallarımı doğuştan sakalları az çıkan insanlar da soruyor; ne yapabiliriz diye. “Hormonlarınızı kontrol ettirebilirsiniz” diyorum. Özellikle kullandığım bir ilaç yok. Tüylenme iki senenin içinde oldu. 5-6 senede tamamlanıyor her şey. Bir senem daha var aslında.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 19 Mart 2017

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.