7 Ekim Beyaz Show (Şov) bitti mi, Beyazıt bu işi bırakıyor mu?

yorumsuz
557
7 Ekim Beyaz Show (Şov) bitti mi, Beyazıt bu işi bırakıyor mu?

Beyaz Show (Şov) bitti mi, Beyazıt bu işi bırakıyor mu ve  Beyaz Show (şov) bu hafta neden yayınlanmıyor yoksa yayınlanmayacak mı gibi dedikodular sanal alemde virüs gibi yayılmaya devam ediyor.

BEYAZ ŞOV FORMATI DEĞİŞİYOR MU?

Beyazıt Öztürk‘ün hayat verdiği yıllardır devam eden uzun soluklu fenomen şov programlarının öncüsü Beyaz Şov format değişikliğine gidiyor. Beyaz Show (Şov) bitti mi, Beyazıt bu işi bırakıyor mu haberleri de gerçekliğini yitiriyor.. Her hafta Kanal D stüdyolarından canlı yayınlanan Beyaz Şov‘un bundan böyle yurt dışından yayın yapmaya başlayacağı gelen bilgiler arasında, İtalya Barcelona’dan yayın yapacağı dedikoduları yayılan Beyaz Şov’un bize göre yayın yapacağı yeni adresi Kanal D Romanya stüdyoları, 2007 yılında %75 Doğan yayın holding ve %25 İsviçreli Ringier Grubu ortaklığı ile kurulan Kanal D Romanya’da genellikle şov programları ve Türkiye’de yayınlanan dizilerin Rumenceye çevrilmiş bölümleri yayınlanmaktadır.

BEYAZ SHOW (ŞOV) 

Kanal D ekranlarından yayınlanan Jay Leno ve Conan O’Brien benzeri bir talk show olan Beyaz Show‘un yeni yayın adresinde eskisi gibi tat vermeyeceğini savunanlar hiçte azınlıkta değil, yıllardır programı takip edenler Beyaz Şov’un yurt dışından yayın yapacak olmasına sıcak bakmıyor.

Yıllardır yapılan Avrupa Turnesi’ni ekranlara taşıyacak diyenlerde var, yine Türkiye’den yayınlanmaya devam edecek diyenlerde. Bunu zaman gösterecek, bazı gazete yazarlarınında dediği gibi beklide ara verecek Beyazıt program yapmaya anacak bunda da bir kesinlik söz konusu değil.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 6 Ekim 2016

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın

Yorum yapmak için giriş yapmalısınız.